Zalogowanych: 15

Koszalin: Wielkie emocje w Koszalinie – KPR lepszy w dwumeczu!

Niedziela, 26 kwietnia 2015, 17:17
Aktualizacja: 18:43
Limit pecha wyczerpany – pisały w nocy na portalu społecznościowym szczypiornistki KPR–u, które miały nieoczekiwany postój w drodze do Koszalina z powodu awarii busa. Początek spotkania nie napawał optymizmem, jeleniogórzanki przegrywały 16:8, a do przerwy 19:13, ale po zmianie stron pojedynek wyrównał się.

Na 11 minut przed końcem AZS Energa Koszalin prowadzi jedynie 25:24. Przypomnijmy, w pierwszy meczu o miejsca V-VIII było 27:25 dla KPR-u.

51' 27:25
53' 28:25 - KPR nie może przegrać więcej niż dwoma bramkami, aby grać o miejsce piąte.
54' Michalak z rzutu karnego na 28:26!
55' 28:27! Koszalin potrzebuje jeszcze dwóch bramek.
56' 29:27
57' Buklarewicz na 29:28!
58' Michalak z karnego na 30:29, a w odpowiedzi Chmiel trafia w poprzeczkę!
60' 31:29, co za emocje...
15 sekund do końca, czas dla AZS-u!
KONIEC!!! KPR zagra o miejsce piąte na koniec sezonu 2014/2015! Trzecia drużyna rundy zasadniczej odrobiła straty, ale zadecydowała ilość bramek strzelona na wyjeździe. AZS pokonał KPR 31:29.

Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra 31:29 (19:13)