MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wielki festyn w ZSOiT ze szczytnym celem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 27 września 2016, 8:00
Aktualizacja: Środa, 28 września 2016, 12:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (1.10) w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze odbędzie się wielki festyn z mnóstwem atrakcji. – Serdecznie zapraszamy wszystkich jeleniogórzan na imprezę, której celem będzie integracja szkoły z mieszkańcami – zapraszają organizatorzy. Celem festynu jest doposażenie szkoły w sprzęt sportowy oraz siłownię dla uczniów.

W programie zaplanowano: pokazy sztuk walki, boksu, zumby, zajęcia strzeleckie, licytację atrakcyjnych przedmiotów, malowanie twarzy, konkursy wiedzy o zdrowiu i konkurencje sportowe z wartościowymi nagrodami, małe laboratorium, występy artystyczne, warsztaty i wykłady nt. zdrowego stylu życia, „robotyka nie tylko dla elektronika - warsztaty robotyki Legooraz wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ponadto podczas festynu będą m.in.: kiermasz książek, mobilne podwórko (malowanie twarzy, bańki, konkursy rysunkowe), gry edukacyjne na dużych matach, kreatywne budowanie z klocków LEGO®, miasteczko drogowe, porady kosmetyczne i zdrowego stylu życia oraz występy taneczne i wokalne uczniów.

Kulinaria (grochówka, ciasta i inne) oraz niektóre atrakcje (konkursy z nagrodami) będą dostępne po zakupieniu symbolicznych cegiełek. Przewidziane są także licytacje wartościowych przedmiotów.

- Zbieramy fundusze na uzupełnienie zasobów sprzętu sportowego dla uczniów naszej szkoły oraz siłownię na świeżym powietrzu. Liczymy na państwa obecność i zapraszamy do wspólnej zabawy – zapraszają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~michałł 27-09-2016 9:02
ręce precz od minister Zalewskiej PO, niemieckie media polskojęzyczne i lewactwo boją się wychowania pokoleń Polaków dumnych ze swego pochodzenia, wszechstronnie wykształconych, umiejących myśleć samodzielnie, a nie według narzucanych im obcych wzorców. Takie pokolenie może wychować PiS. Takie jest potrzebne Polsce, Europie i światu.
~yoyo 27-09-2016 12:29
@ do michałł Zgłoś sie jak naszybciej do Poradni Zdrowia Psychicznego, być może jeszcze nie jez za późno!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pszczeli projekt KPN

Finał na lawecie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Koderzy ze Ścięgien

Trwa budowa punktu widokowego

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2116
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%