MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Wielkanocny Wyścig Kolarski w Kłomnicach

Wiadomości: Kłomnice
Czwartek, 18 kwietnia 2013, 15:20
Aktualizacja: 15:24
Autor: MDvR
Jazda indywidualna na czas w ramach Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice, będąca I serią Pucharu Polski odbyła się 13 kwietnia w Kłomnicach. W zmaganiach brali udział zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych i elita kobiet. Ścigali się również mastersi.

Zawodnicy ścigali się na dystansie 10km. Nasz jedyny reprezentant Waldemar Twardziszewski uplasował się na 15. pozycji w kat M50. Natomiast w niedzielę 14 kwietnia również w Kłomnicach odbyła się druga odsłona zmagań w ramach XIII Wielkanocnego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Kłomnice - wyścig ze startu wspólnego. Zawody te były zaliczane do Pucharu Polski i brali w nim udział zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych, elita kobiet oraz kategoria masters. Zawodnicy w kategorii Masters ścigali się na dystansie 52,5km. Jedyny reprezentant naszego klubu Waldemar Twardziszewski zajął 22. pozycję w kat M50.

W miniony weekend 14 kwietnia zawodnicy MKS-u Karkonosze startowali również w czeskim Libercu, gdzie pokazali się z bardzo dobrej strony. Najlepszym wynikiem może pochwalić się: Jarosław Wojczal - 3. miejsce w kat Masters 2, Mateusz Kaciłowicz - 12. pozycja w kat. Elita, Paweł Wojczal - 14. lokata w kat. Elita, Marcin Gurlaga - przez defekt roweru nie ukończył wyścigu.

(MKS Karkonosze)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowości w muzycznym poranku

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Tak nie parkujemy

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Poznaliśmy mistrzów Jeleniej Góry

Zwycięstwo Polski w Karpaczu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1003
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%