MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wielkanocne słodkości dla dzieci w Pobiednej

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 31 marca 2018, 8:27
Aktualizacja: 14:23
Autor: Maria Krolikowska
Fot. MP 13
Kontynuując nawiązaną współpracę z Domem Samotnej Matki w Pobiednej, w jeleniogórskim Miejskim Przedszkolu Nr 13 przeprowadzono charytatywną akcję „Wielkanocny zajączek”, w ramach której zbierano słodycze dla przebywających tam dzieci.

Wielkie zaangażowanie rodziców przedszkolaków przyniosło niesamowity odzew. Razem zebrano ponad... kilkadziesiąt kilogramów słodkości, które przez dzieci i ich opiekunów starannie została zapakowana i ozdobiona wielkanocnymi ozdobami.

Wszystkie prezenty zostały dostarczone do Pobiednej 28 marca. Emocje i radość dzieci przebywających tam ze swoimi mamami była nie do opisania.

- Rodzicom w imieniu organizatorów przedsięwzięcia i podopiecznych Domu Samotnej Matki dziękujemy za ich otwartość na potrzeby innych i wielkie serce życząc spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych - mówią organizatorzy akcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Apel Pamięci w SP 15

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Studium na początek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kto jest kto 31-03-2018 9:59
Taka akcja ma sens i pokazuje ,że ludzie są dobrzy. Ale takie obłudne życzenia senatora PIS powtarzane w MR co godzinę przyprawiają mnie o mdłości, jak by tego było mało to jeszcze na "jelonce" się produkuje. Boję się lodówkę otworzyć ,żeby mi nie wyskoczył. Ciekawe za czyje pieniądze tak się lansuje

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świętują Niepodległość

Spore zainteresowanie dopłatami

Harcersko i patriotycznie

Apel córki tragicznie zmarłego mężczyzny  

Oszust pod kluczem

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
784
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%