MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Wielkanocne klimaty w Przystani Twórczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 18 marca 2018, 10:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 marca 2018, 5:48
Autor: WAC
Fot. WAC
Wiele akcentów związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi towarzyszyło kolejnym warsztatom z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki, które odbyły się w Przystani Twórczej w Cieplicach.

Bajkowa Sobota tradycyjnie zgromadziła liczne grona najmłodszych wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami. Podczas zajęć zarówno stali bywalcy jak i ci, którzy po raz pierwszy zawitali na warsztaty w cieplickiej placówce tworzyli ozdoby wielkanocne.

Dla uczestników przygotowano pięć stanowisk, na których powstawały bajecznie kolorowe koszyczki na święconkę oraz zajączki na słodycze, girlandy do przyozdobienia okien, serwetki, styropianowe jajka zdobione bibułą, cekinami, wstążkami i piórkami oraz ręcznie malowane doniczki, w których sadzono owies do przyozdobienia wielkanocnego stołu.

- Podobnie jak na każdych warsztatach, tak i dziś zaskakuje nas wielka kreatywność i wyobraźnia zwłaszcza najmłodszych – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - Pragnę podkreślić, że naszym założeniem jest, aby działania artystyczne angażowały wspólnie nie tylko dzieci ale i starszych - podsumowuje

Kolejne warsztaty z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki odbędą się 14 kwietnia. Tym razem będą one poświęcone tematyce wiosennej i połączone z otwarciem wystawy fotografii „My Słowianie”.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

70 drzewek na jubileusz

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Ćwierć wieku Teatru Maska

Powstanie plac zabaw

Krakowska gotowa!  

Senator zachęca do głosowania na maszty

Porównaj ceny z Jelonką.com

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
298
Tak
42%
Nie
48%
Nie wiem
10%