MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wielka sztuka pejzaży

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Prawosławny Dom Opieki pw. Św. Stefana zaprasza na wystawę malarstwa Joanny Milczewskiej. Otwarcie wystawy zaplanowano na 3 czerwca o godzinie 16.

Pani Joanna jest absolwentką Państwowego Liceum Plastycznego im. W. Gersona w Warszawie, ze specjalnością wystawiennictwo. Dyplom obroniła pod kierunkiem prof. Edmunda Dudka. Obecnie jej pasją jest malarstwo sztalugowe oraz grafika komputerowa.

Artystka pracuje w różnych technikach i w każdej udaje się osiągnąć zamierzony efekt. Malarstwo Joanny Milczewskiej to interpretacja otaczającego nas świata przez subtelnego ducha i talentu autorki.

Na wystawie będzie można zobaczyć kilkadziesiąt obrazów przedstawiających pejzaże i architekturę z wielu zakątków kraju, w tym także Jeleniej Góry i okolic, jak również ulotne, niepowtarzalne chwile z życia przyrody, które malarka uwieczniła w swojej sztuce.

Prace artystki są doskonale znane i cenione w całym kraju. Jest to niewątpliwie duże wydarzenie kulturalne, na które serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Prace Pani Joanny będą gościły w Jeleniej Górze do 12 lipca.

Miejsce wystawy to Prawosławny Dom Opieki pw. Św. Stefana, ul. Cieplicka 70a w Cieplicach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kto do Senatu?

Nagrody dla nauczycieli

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Stop marginalizacji średnich miast

Uroczysty Dzień Edukacji

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
657
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%