MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

„Wielka Paka dla Dzieciaka” – wolontariusze z Bursy Szkolnej Nr 1 w akcji

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 grudnia 2012, 11:41
Aktualizacja: 11:56
Autor: Org
W mikołajki, 6 grudnia, po raz kolejny mieliśmy okazję przeżyć radość na widok szczęśliwych, roześmianych i zaskoczonych dzieci. Trudno opisać słowami cudowne miny, które pojawiły się na widok Mikołaja dźwigającego worek prezentów.

„Wielka Paka dla Dzieciaka” – to czwarta edycja akcji mikołajkowej, organizowana z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej. W dobrowolnej zbiórce zabawek, książek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz słodyczy wzięła udział cała społeczność Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze – jako główny organizator akcji, we współpracy z dwoma jeleniogórskimi szkołami: Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze i Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze oraz środowisko lokalne. Wszystkie ofiarowane dary w postaci uprzednio przygotowanych paczek przez młodzież trafiły do rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

- Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom w imieniu dzieci i ich rodziców za dzielenie się z innymi i dostrzeganie, że wśród nas są ludzie potrzebujący. Dziękuję całej społeczności Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze za pracę i zaangażowanie w akcję, dziękuję również nauczycielom bezpośrednio zaangażowanym w powodzenie naszej misji - Pani Agnieszce Krusickiej – koordynator zbiórki w Gimnazjum nr 1, nauczycielom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze: Justynie Rutkowskiej, Pani Sylwii Żelaznej, Śnieżynce towarzyszącej Panu Romanowi Zielińskiemu, który wspaniale odnalazł się w roli Mikołaja – pisze koordynator wolontariatu w Bursie Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze, nauczyciel – wychowawca Dorota Mazur

Ogłoszenia

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Rój wiedzy

Śmierć na żwirowni

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 9-12-2012 14:29
O! Niemożliwe, że wszystkie rodziny z MOPSu, bo akurat dzieci z jednej wielodzietnej rodzinki nie otrzymały paczek i gdyby nie inni wolontariusze, to przykro by im było, że Mikołaj o nich zapomniał. Akcja PAKA na drugi rok do poprawy!
~do 14:29 9-12-2012 16:22
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Gdzie w tekście jest napisane, że wszystkie rodziny? Jest napisane, że "wszystkie ofiarowane dary w postaci uprzednio przygotowanych paczek przez młodzież trafiły do rodzin objętych opieką MOPS. Autor(ka) komentarza powinna raczej wyrazić podziw, że ktoś bezinteresownie próbuje zrobić coś dobrego, a nie pisać, że powyższa akcja jest do poprawy.
~ 9-12-2012 19:00
Ano rzeczywiście. W takim razie organizacja MOPSU do poprawy! A dla was BRAWA!!! :)
~;) 9-12-2012 20:44
A może w wielu przypadkach rodzice do poprawy...
~ 9-12-2012 21:38
obstawałbym za poprawą państwa i jego polityki!!!
~fotograf 10-12-2012 15:29
A gdzie jakieś fotki?
Niggers™ 10-12-2012 20:23
GDY BYŁEM MAŁY, NA WOLNOŚCI JAKIEŚ PRZEDSZKOLE TO ZAWSZE PACZKĘ MIAŁEM- PAMIĘTAM TE CZASU DO DZIŚ !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Budowa łącznika rozpoczęta

Bezpieczniej nad Kaczawą

Jest kapliczka św. Anny

Zabezpieczono susz konopi indyjskich

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
943
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%