MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wielka majówka w największej szkole

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 18 kwietnia 2009, 8:04
Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2009, 14:44
Autor: Angela
Fot. TEJO
Na festyn w Szkole Podstawowej nr 11 przyjść mogą wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry. A już teraz można powiedzieć, że będzie warto. Impreza rozpocznie się 9 maja. Atrakcji nie będzie końca. Przed imprezą trzeba będzie usunąć samochody z terenu „jedenastki:.

Dla uczestników organizatorzy przygotowują loterię fantową, pchli targ, pokazy straży pożarnej, policji, straży granicznej, pierwszej pomocy i miasteczko ruchu drogowego. Zespół „Hippony” wystąpi z jazdą konną, pokazami woltyżerki i możliwością zrobienia pamiątkowych zdjęć, a grupa średniowieczna z Kopańca „Cornu Cervi” wystawi dla zgromadzonych spektakl teatralny.

Przed publicznością wystąpi też zespół Defekct, tancerze ognia oraz grupa młodzieżowa „Incipit”. Na tym się jednak nie skończy. Przez cały czas prowadzony będzie kiermasz domowych wypieków i stoiska gastronomiczne, pokazy kosmetyczne i fryzjerskie, warsztaty plastyczne dla dzieci z malowaniem twarzy, pokazy taneczne i sztuk walki, pokazy modeli latających. Za niewielką opłatą uczestnicy będą się mogli skorzystać z dmuchanych zamków, symulatorów jazdy samochodem. Odbędzie się też konkurs wiedzy informatycznej i wiele innych...niespodzianek.

– Chcemy ponownie promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zapewnić rozrywkę uczniom, ich rodzicom oraz okolicznym mieszkańcom – mówi organizatorzy podczas wczorajszego spotkania.
Ustalili m.in., że w związku z tym, że festyn odbędzie się w ogrodzonym terenie przy szkole, dzień wcześniej zamknięta zostanie brama przy wjeździe na teren posesji. Wszyscy, którzy pozostawiają auta na terenie szkoły, będą proszeni o usunięcie ich. Dwa tygodnie wcześniej rozdawane będą też ulotki z informacją o festynie, które pojawią się na klatkach schodowych, ośrodkach zdrowia, bibliotekach i innych instytucjach.
Szczegółowe rozpiski godzinowe poszczególnych atrakcji imprezy zostaną powieszone na słupach imformacyjnych w mieście.

Podczas spotkania szczegóły organizacyjne imprezy omawiali m.in. Anna Gołąb, Anna Borowska, Beata Solińska, Katarzyna Olszanowska, Małgorzata Hałon, Iza Kozłowska, Dorota Grabowska, Małgorzata Grzelczyk, przedstawiciel rady rodziców Jacek Dziedziński i strażnik miejski Grzegorz Rybarczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

Nowy sprzęt dla OSP

Pożegnali Słońce

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~Meg 18-04-2009 9:19
... za drobną opłatą? czyli jak zwykle chcą skubnąć rodziców. wszelkie atrakcję będą odpłatne, a będzie tego trochę, wiąże się to ze sporym uszczupleniem portfeli.
~do Meg 18-04-2009 10:19
Ale możesz zostać w domu, pooglądać z okna swego pokoju, przecież nikt Ci nie każe tam iść....nie uszczuplisz wówczs swego portfela...jak zawsze ktoś zatroskany...Daj żyć!
piipi 18-04-2009 10:54
..do - [~Meg ]...ml.insp.Strazy Miejskiej Pan Grzegorz Rybarczyk.. nie skubie !!.
~ 18-04-2009 19:46
Skoro ktoś coś orgaznizuje, to musi w to włożyć troche kasy, czasu i ochoty a takie atrakcje raczej głównie robi się żeby poprawić nieco budżet, więc nic dziwnego i nic nowego- szkoła nie sypie kasą z rękawa dla całej Jeleniej...Nikt nie musi tam iść.
~ 18-04-2009 21:18
juz byscie się wstydzili pisać, że skubną, przecież wszystko pójdzie na szkolłę
~kocham 18-04-2009 22:55
Wow, Defect! to warto przyjść. Mają sexy wokaliste.
rymcycymcy 19-04-2009 0:46
Hmmm, zainteresowały mnie modele latające ...chociaż byłbym bardziej za modelkami ! ;)
HankaOdRumcajsa 19-04-2009 9:47
...a mnie tancerze ognia zainteresowali...
~Klaudyna 19-04-2009 12:46
Taka mała wpadka, zespół "Hippony", nie "Ippony":)
~Jasiek 19-04-2009 16:07
Ta seksi wokalistke prosze mi zostawic co ? Nie lubie sie dzielic ;DD
~zeroos 20-04-2009 20:14
Defect, nie Defekct! Ciekawe na ile sposobów jeszcze można pomylić nazwę tego zespołu. :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Charytatywny piknik  

Pożegnalna wystawa braci Osipików

Zachęcają do wsparcia Szlachetnej Paczki

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
44
Tak
68%
Nie
32%
Nie wiem
0%