MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wieczór z degustacją win w Pałacu Pakoszów

Wiadomości: Region
Piątek, 27 grudnia 2013, 7:06
Aktualizacja: 7:09
Autor: Red
W Pałacu Pakoszów 29. grudnia o godz. 19:00 odbędzie się szczególna degustacja win. Za dodatek posłuży zupa–krem z marchwi i imbiru, Boeuf Bourgignon (wołowina po burgundzku) a także sery.

- Będzie u nas gościł potomek jednego z najbardziej znaczących śląskich rodów szlacheckich, który należał do największych posiadaczy ziemskich regionu (m. in. Zamek Chojnik, Pałac Schaffgotschów w Cieplicach) i który wydał znaczących przedsiębiorców, biskupów i genarałów – informują organizatorzy.

Philipp hrabia Schaffgotsch jest dziś właścicielem berlińskiej winoteki „Cave du Bacchus“, która specalizuje się w eksluzywnych winach francuskich. Tego wieczoru hrabia Schaffgotsch poświęci swoją szczególną uwagę różnym gatunkom wina czerwonego. Oprócz przyjemności wynikającej z degustacji wykwintnych szczepów podzieli się również swoją bogatą wiedzą na temat francuskich win.

Cena za spędzenie tego wieczoru wynosi 95 zł. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki. Otrzymają ją dwie osoby, które pierwsze zadzwonią do redakcji (tel. 75 754 44 00) dzisiaj ( 27 grudnia) o godz. 11. 00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Marzena Machałek o programie PiS

Piknik Kasztelański

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Komentarze (2) Dodaj komentarz

rymcycymcy 27-12-2013 11:07
Pewnie gdybym teraz zadzwonił (11:06) to dostałbym taką wejściówkę ! :) ...i już łapałem za słuchawkę, ale usłyszałem takie cichutkie ...nieeeee ! :) ...to moja wątroba ! :)
~jeż 28-12-2013 16:22
moja kasa zapiszczała.....trochę drogo..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sentymentalna kolekcja "Watra wraca"

Co z przetargiem na przebudowę dworca?

Warto zakisić nie tylko ogórki

Dali dobry przykład

Seniorzy w akcji

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
695
Tak
80%
Nie
15%
Nie mam zdania
5%