MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Wieczór z degustacją win w Pałacu Pakoszów

Wiadomości: Region
Piątek, 27 grudnia 2013, 7:06
Aktualizacja: 7:09
Autor: Red
W Pałacu Pakoszów 29. grudnia o godz. 19:00 odbędzie się szczególna degustacja win. Za dodatek posłuży zupa–krem z marchwi i imbiru, Boeuf Bourgignon (wołowina po burgundzku) a także sery.

- Będzie u nas gościł potomek jednego z najbardziej znaczących śląskich rodów szlacheckich, który należał do największych posiadaczy ziemskich regionu (m. in. Zamek Chojnik, Pałac Schaffgotschów w Cieplicach) i który wydał znaczących przedsiębiorców, biskupów i genarałów – informują organizatorzy.

Philipp hrabia Schaffgotsch jest dziś właścicielem berlińskiej winoteki „Cave du Bacchus“, która specalizuje się w eksluzywnych winach francuskich. Tego wieczoru hrabia Schaffgotsch poświęci swoją szczególną uwagę różnym gatunkom wina czerwonego. Oprócz przyjemności wynikającej z degustacji wykwintnych szczepów podzieli się również swoją bogatą wiedzą na temat francuskich win.

Cena za spędzenie tego wieczoru wynosi 95 zł. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki. Otrzymają ją dwie osoby, które pierwsze zadzwonią do redakcji (tel. 75 754 44 00) dzisiaj ( 27 grudnia) o godz. 11. 00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Bezmyślne palikowanie

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Komentarze (2) Dodaj komentarz

rymcycymcy 27-12-2013 11:07
Pewnie gdybym teraz zadzwonił (11:06) to dostałbym taką wejściówkę ! :) ...i już łapałem za słuchawkę, ale usłyszałem takie cichutkie ...nieeeee ! :) ...to moja wątroba ! :)
~jeż 28-12-2013 16:22
moja kasa zapiszczała.....trochę drogo..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa akcja odkażania gminnych placówek

Szef gangu zatrzymany

Nowe ronda w Mysłakowicach?  

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
692
Tak
38%
Nie
57%
Nie wiem
5%