MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Widowiskowy Piknik Cross Country

Wiadomości: Siedlęcin
Poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 22:20
Aktualizacja: Piątek, 7 kwietnia 2017, 22:41
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Za nami kolejna edycja Pikniku Cross Country w Siedlęcinie. Ponad 100 zawodników rywalizowało w doskonałych warunkach pogodowych przy licznie zgromadzonej publiczności.

- Co imprezę staramy się zmieniać trasę. W tym roku zrobiliśmy taką bardziej techniczną – jest wiele wąskich zakrętów, krętych przejazdów. Jest zrobiona pod rozpoczynający się sezon – bardziej lajtowa, bo nie każdy zawodnik jest „rozjechany” tak jak to będzie za miesiąc, dwa, trzy – powiedział Roman Hajdamowicz, prezes Moto Klubu Siedlęcin, kóry zapowiada, że z każdą edycją będzie coraz trudniej.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 100 zawodników, w tym znane nazwiska tj. jeleniogórzanin z kadry Polski - Damian Magierowski czy Wojtek Latała. - Mamy imprezę amatorską, ale zawodnicy, którzy startują w Mistrzostwach Polski podkreślają, że nasze edycje są bardzo ciężkie i dlatego ściągamy tu tylu chłopaków – dodał organizator. Wyniki zawodów na stronie: www.wynikionline.pl/pdf/17040002.pdf

Organizatorzy już zapraszają na nowość w kalendarzu zawodów w Siedlęcinie – 10 czerwca (sobota) odbędzie się wyścig w formule super enduro.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świetne występy i medale w Turku

Mają w nosie pieszych

Niebezpieczne wyzwania

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Wypadek przy baniakach  

Kolejny sukces Oli

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
329
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
2%