MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"WF na Złotniczej" dla każdego

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 23 sierpnia 2016, 10:21
Aktualizacja: 10:25
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
Od ubiegłego roku w Parku Sportowym Złotnicza w każdy czwartek odbywają się zajęcia przygotowane dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Udział w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Koordynatorem zajęć dla osób lubiących aktywny wypoczynek jest Grzegorz Leszek - prywatnie trener personalny, a zawodowo instruktor sportu w Termach Cieplickich. Grzegorz Leszek ma także na swoim koncie ustanowiony w 2015 roku rekord Polski w zdobyciu 28 szczytów górskich w 76 godzin.

Zajęcia sportowe przeznaczone są one dla każdego. - Nie ma u nas ściśle zamkniętego grona - podkreśla Grzegorz Leszek. - Z naszej darmowej oferty mogą skorzystać zarówno miłośnicy biegania, sportów zespołowych czy indywidualnych. Formuła jest także otwarta. Na jednych zajęciach gramy w piłkę nożną, na innych skaczemy przez płotki, skaczemy w dal czy zajmujemy się tak zwaną „ogólnorozwojówką” - dodaje.

Zajęcia, które pierwotnie nazywały się "Biegaj na Złotniczej", a obecnie "WF na Złotniczej" prowadzone są od ubiegłego roku, niezależnie od warunków pogodowych czy pór roku. - Zima też wchodzi w grę - uzupełnia pomysłodawca tego wydarzenia. Korzystamy z obiektów Parku Sportowego Złotnicza. Jeżeli jest wolna hala w chłodne dni przenosimy się do środka - choć od razu zaznaczam, że ten kto chce, może pobiegać przy włączonych światłach na naszej bieżni - podkreśla G. Leszek.

Bezpłatne zajęcia przy Złotniczej odbywają się w każdy czwartek od godziny 19:00, a zazwyczaj kończą się około godziny 21. Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do grona miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu? Należy wziąć ze sobą sprzęt sportowy i po prostu przyjść na stadion przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dachowanie audi

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Większość uczniów dostała się do szkół

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~nintendo 24-08-2016 16:01
super inicjatywa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Turystyczna niedziela bez samochodu

Dużo drożej za śmieci

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
318
Tak
25%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%