MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weź udział w siatkarskiej majówce

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 23 kwietnia 2009, 15:20
Aktualizacja: 15:31
Autor: ahawer
TKKF Orle zaprasza wszystkie siatkarskie drużyny amatorskie do udziału w Siatkarskiej Majówce czyli I Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej w Jeleniej Górze.

Celem turnieju jest promocja rekreacji ruchowej jako formy wypoczynku oraz popularyzacja gry w piłkę siatkową, promocja Jeleniej Góry i Regionu Jeleniogórskiego.

Zawody zostaną rozegrane 23 maja (bez względu na pogodę) na boisku do piłki siatkowej na wolnym powietrzu w kompleksie sportowym “ORLIK” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Gorze, Al. Jana Pawła II 25.
Zgłoszenia odbędą się 23 maja w godzinach 18.00 – 18.30. Wpisowe to tylko 20 zł od drużyny.

W turnieju mają prawo brać udział zespoły, których członkami są zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek Centralnych organizowanych przez PZPS (II liga i wyższe). Zawodnicy mogą występować tylko w jednym zespole, mogą być mieszane: kobiety i mężczyźni.

Zespoły zgłoszone do turnieju powinny na meczu występować w jednolitych koszulkach – za wyjątkiem libero – ponumerowanych od 1 do 18, a w grze musi uczestniczyć po sześciu zawodników w każdym zespole.

Sprawami organizacyjnymi kieruje Marian Mójta – tel. kom. 782 496 561; tel/fax 075 75 25 789, e-mail enelis@neostrada.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z historią

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Warsztaty modelarskie

Wypadek przy baniakach  

Pożegnali Słońce

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

O rozpadających się górach

Studium na początek

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%