MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 25 września
im. Aurelii, Władysława

Wesprzyj piechowickich harcerzy swoim głosem

Wiadomości: Piechowice
Czwartek, 6 listopada 2014, 11:01
Aktualizacja: 17:36
Autor: Mea
Fot. ZHP Piechowice
15 tys. zł wynosi dotacja, o którą stara się drużyna Związku Harcerstwa Polskiego z Piechowic w konkursie „AVIVA – to dla mnie ważne”. Pieniądze druhowie chcą przeznaczyć na remont swojej harcówki, która znajduje się w Piechowickim Ośrodku Kultury. Głosować można do 14. listopada.

Pod projektem piechowickich harcerzy jest już prawie 600 głosów. Żeby ich wesprzeć w staraniach o pieniądze, trzeba posiadać własny adres e-mail, wejść na stronę internetową: todlamniewazne.pl, kliknąć w ikonę „zobacz inicjatywy”, wpisać hasło „Harcówka poszukiwana”, a następnie kliknąć na: zagłosuj i podać swój adres mailowy.
 
Gromada zuchowa, jak i drużyna harcerska, nie są wstanie sfinansować niezbędnego remontu. - Trzeba wymienić okna, ocieplić ściany i pomalować naszą harcówkę, która jest miejscem fantastycznej zabawy i spotkań przyjaciół – piszą piechowiccy harcerze w swoim projekcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sadzą las

Rozbudowa szpitala  

O sporcie w KPSW  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~emeryt 7-11-2014 1:46
Nie mam własnego adresu e-mail to nie zagłosuję. Cha, cha cha! A nawet jak bym miał to nikomu nie polecam bo potem przychodzi mnóstwo spamu i innego g..na jak się poda ten adres e-mail.
~do emeryta 7-11-2014 7:46
oj baranku boży, nawet nie umiesz w minute założyć konta aby zagłosować potem nie musiałbyś go używać... Chyba że umiesz ale nie wpadłeś na to:) to masz gotowe rozwiązanie i pomóż naszym harcerzom
~do 07:46 7-11-2014 14:59
Ładnie, ładnie... Wyobraź sobie, że nie każdy jest takim oszustem jak ty, który tworzy sobie fikcyjne konta i z nich następnie głosuje.
~jess 8-11-2014 11:50
Ja mam 3 e-maile: jeden prywatny dla znajomych, drugi oficjalny dla np.urzędów, a trzeci dla właśnie takich pierdół, konkursów itp. Nic mnie to nie kosztuje, a dzięki temu moja poczta nie jest zawalona spamami. Polecam taką politykę. A na was chłopaki zagłosuję, bo warto się wspierać lokalnie!
~do trolla 8-11-2014 17:34
Pisałeś wyraźnie "w minute założyć konta aby zagłosować potem nie musiałbyś go używać". Więc teraz nie kręć. Pisanie z fałszywych adresów e-mailowych też nie ma nic wspólnego z uczciwością, czasem nawet łamie prawo, jak posługujesz się fałszywymi danymi osobowymi. Typowy cfaniaczek, który myśli że jest sprytny bo potrafi oszukiwać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Będzie na nowy sprzęt

Powstaje rondo w Mysłakowicach

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
859
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%