MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendy z muzyką klasyczną

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 lutego 2009, 17:26
Aktualizacja: 19:08
Autor: TS
Fot. Mar
Pałac Paulinum po raz kolejny zaskoczył swoich gości. W miniony piątek i sobotę przy pianinie w sali restauracyjnej zasiadła Natalia Nesterova, Rosjanka mieszkająca w Mirsku.

Przez dwie godziny, od 19 do 21 grała muzykę wielkich klasyków fortepianu, i utwory mniej znanych twórców, doskonale pasujące do wyjątkowego wieczoru, czyli sobotnich Walentynek.
- Pierwszy raz jestem tutaj, zaprosił mnie mój chłopak i muzyka na żywo w tak znakomitym wykonaniu jest dla mnie czymś niezwykłym – powiedziała nam pani Magda.

- Będę tutaj grała w każdy piątek i sobotę od siódmej do dziewiątej wieczór – mówi Natalia Nesterova – gry na fortepianie uczyłam się przez piętnaście lat w konserwatorium w Jekaterynburgu. Na co dzień zajmuję się tworzeniem artystycznej odzieży, ale muzyka na zawsze będzie w moim sercu. Dlatego cieszę się, że co tydzień będę mogła grać dla mieszkańców Jeleniej Góry i przyjezdnych, którzy przyjdą do pałacu Paulinum. Uwielbiam atmosferę tego miejsca i będę tu występować dopóki będą chętni do słuchania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

W obronie H. Tomaszewskiego

Będą opłaty za billboardy

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 15-02-2009 19:00
~ago od kosmosu 15-02-2009 19:22
Szkoda, że to Paulinum na końcu świata. No i ten piątek. Może niedziela byłaby jednak lepsza. Bo w piątek to klasyki można posłuchać również przy ul. Piłsudskiego...
~Karola 16-02-2009 12:40
Nie taki koniec świata, w soboty też będzie muzyka:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Mają w nosie pieszych

Trwa remont Krakowskiej

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1015
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%