MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy zestaw par od okręgówki po B–klasę

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 20 kwietnia 2012, 0:42
Aktualizacja: 0:44
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend piłkarze ligi okręgowej oraz niższych lig rozegrają kolejną serię spotkań. W hicie kolejki jeleniogórskiej okręgówki Olimpia Kowary podejmie BKS Bolesławiec, co może wykorzystać jeżowski Lotnik.

Zestaw par okręgówki:
Sobota, 21 kwietnia:
Lotnik Jeżów Sudecki - Olsza Olszyna 15:00
Piast Dziwiszów - GKS Raciborowice 16:00
Włókniarz Mirsk - Czarni Lwówek Śląski 16:00
Leśnik Osiecznica - Piast Wykroty 16:00
Łużyce Lubań - Orzeł Wojcieszów 16:30
Olimpia Kowary - BKS Bolesławiec 17:00

Niedziela, 22 kwietnia:
Victoria Ruszów - Pagaz Krzeszów 15:00
Olimpia Kamienna Góra - GKS Warta Bolesławiecka 16:00

Zestaw par A-klasy: (wszystkie mecze w niedzielę, 22. kwietnia)

Grupa I:
Halniak Miłków - Pub Gol Jelenia Góra 3:0 walkower
Nysa Wolbromek - Endico Mitex Podgórzyn 11:00
Piast Bolków - KS 1946 Chełmsko Śląskie 15:00
Victoria Czadrów - Orzeł Mysłakowice 15:00
Czarni Strzyżowiec - Woskar Szklarska Poręba 15:00
KS Łomnica - Chojnik Jelenia Góra 15:00
Orzeł Lubawka - Pogoń Świerzawa 16:00

Grupa II:
Stella Lubomierz - Błękitni Studniska Dolne 15:00
Sudety Giebułtów - Skalnik Rębiszów 15:00
Gryf Gryfów Śląski - Bazalt Sulików 15:00
Orzeł Platerówka - Cosmos Radzimów 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Kwisa Świeradów Zdrój 15:00
Włókniarz Leśna - LZS Radostów 15:00
Pogoń Markocice - Chmielanka Chmieleń 16:00

Grupa III:
Górnik Węgliniec - Apis Jędrzychowice 11:00
Cosmos Milików - Jawa Otok 11:00
Iskra Łagów - GKS Iwiny 11:00
LZS Radogoszcz - KS Łąka 13:00
LKS Ocice - Przyszłość Dłużyna 14:00
LZS Łaziska - GKS Tomaszów Bolesławiecki 14:00
Hutnik Pieńsk - Sparta Zebrzydowa 16:00

Zestaw par B-klasy: (wszystkie mecze w niedzielę, 22. kwietnia)

Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Orły Lipienica - Auxilia Janiszów 11:00
Lesk Sędzisław - Spójnia Sady 11:00
Gnejs Ogorzelec - Bóbr Opawa 11:00
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Marciszów 14:00
Czarni Przedwojów - Dragon Miszkowice 15:00

Grupa II:
Lechia Piechowice - Sandra Gol Karpacz 11:00
Potok Karpniki - KS Maciejowa 11:00
Bobry Wojanów - Pogoń Wleń 11:00
LKS Kostrzyca - Rudawy Janowice Wielkie 11:00
GLKS Czernica - Lotnik II Jeżów Sudecki 11:00
Hottur Borowice - Pub Gol II Jelenia Góra 15:00
Juvenia Rybnica - Sokół Sokołowiec 15:00

Grupa III:
Kwisa Mroczkowice - Bazalt Wojciechów 15:00
KS Pasiecznik - Granica Miłoszów 15:00
Fatma Pobiedna - LKS Kościelnik 15:00
LZS Henryków - Olsza Olszyna 15:00
Rolnik Rząsiny - LKS Świecie
Pauza: LZS Pisarzowice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Nad Śnieżnymi Kotłami

Mocny rewanż Olimpii

Z Głogowa bez punktów

Pewny awans Victorii

Stop takim przepustom

Byli bliscy zwycięstwa

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
603
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%