MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy terminarz sportowych zmagań

Wiadomości: Terminarz weekendowy
Piątek, 21 listopada 2008, 22:38
Aktualizacja: 23:14
Autor: Mateusz Banaszak

Sobota – 22 listopada

- Turniej gier komputerowych pod nazwą – JGame
Plan imprezy:

10:00 Otwarcie imprezy
10:30 Rozpoczęcie turnieju w grę NFS: Most Wanted
11:30 Rozpoczęcie turnieju w grę FIFA 08
14:00 Zakończenie turnieju
miejsce – Książnica Karkonoska

- Wojewódzka Liga Piłki Ręcznej – zawodniczki jeleniogórskiego FINEPHARMU po raz pierwszy w historii powalczą w zawodach rangi wojewódzkiej
I.kolejka - 22.XI.2008 r. ( sobota ) TURNIEJ W JELENIEJ GÓRZE

1.MKS „Finepharm” - MKS „Victoria” SP-3 godz.9:30
2.MKS „Zagłebie” - UKS „Jedynka” godz.10:05
3.MKS „Victoria” SP-3 - KPR Kobierzyce godz.10:40
4.UKS „Jedynka” - MKS „Finepharm” godz.11:15
5.MKS „Zagłebie” - KPR Kobierzyce godz.11:50
6.UKS „Jedynka” - MKS „Victoria” SP-3 godz.12:25
7.MKS „Finepharm” - MKS „Zagłebie” godz.13:00
8.KPR Kobierzyce - UKS „Jedynka” godz.13:35
9.MKS „Victoria” SP-3 - MKS „Zagłebie” godz.14:10
10.KPR Kobierzyce - MKS „Finepharm” godz.14:45
Miejsce – Hala sportowa ul. Złotnicza

- Zakończenie Polskich Zawodów Przelotowych XCC PL 2008 oraz Polskiej Ligi Paralotniowej 2008
od godz. 9.00 zakwaterowanie osób przyjezdnych
od godz. 12.00 dyskusja z zawodnikami podsumowująca miniony sezon oraz przedstawienie propozycji zmian jakie planujemy wprowadzić w nadchodzącym roku. Planowany jest również przegłosować aktualny skład rady pilotów lub wybrać nowy.
W przerwach slajdowisko i pokazy filmów.
godz. 15.30 uroczyste rozdanie dyplomów , pucharów i nagród rzeczowych dla zawodników
rozdanie dyplomów i pucharów dla zwycięzców Polskiej Ligi Paralotniowej 2008
po zakończeniu części oficjalnej wspólne ognisko integracyjne (zupa gulaszowa, kiełbaski z grilla, bigos i dodatki)
Miejsce – Karkonosze - Sosnówka Górna k/Karpacza - Dom Wczasowy "Lubuszanin", ul.Świętej Anny 2
- Extraklasa koszykówki kobiet – AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie – Energa Toruń godz.18:30– wstęp wolny
Miejsce – hala ul. Sudecka

Niedziela 23 listopada:

- I liga koszykówki mężczyzn – MOSiR Krosno – Sudety Jelenia Góra
mecz wyjazdowy godz.18:00

- II Kolejka Jeleniogórskiej Ligi Futsalu - II Liga
Miejsce – Hala ul. Złotnicza

KKS II Jelenia Góra – Ekoład Świat BHP, godz. 15:00
PMPoland – Łomnica, godz. 15:35
Bobry Wojanów – Mitex Podgórzyn, godz. 16:10
Max - Energia Pro, godz. 16:45
Gimnazjum – Eltel, godz. 17:20
Straż Pożarna – White Stars Wleń, godz. 17:55
Maracana Piechowice - Go Sport, godz. 18:30

Poniedziałek 24.11

- Oficjalne otwarcie kompleksu boisk sportowych - „Moje Boisko – Orlik 2012”
Miejsce - Przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy ul Jana Pawła II 25

- II Kolejka I Jeleniogórskiej Ligi Futsalu – I liga
Miejsce – Hala ul. Złotnicza

Restauracja U Ducha Gór - Chojnik Jelenia Góra, godz. 18:10
Endico - KKS I Jelenia Góra, godz. 18:45
JSS Gwardia - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 19:20
Pizzeria Carlitos - Jeżów Sudecki, 19:55
Kolegium Karkonoskie - Lambert Auto – Komis, godz. 20:00
Kry-Cha Bus – Uniwersytet Ekonomiczny, godz. 20:35

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Komisja w terenie

Niebezpieczne wyzwania

Bulwar Cieplicki otwarty!

Studium na początek

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Wreszcie dobra droga

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
297
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%