MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy terminarz sportowych zmagań

Wiadomości: Sportowy weekend
Piątek, 14 listopada 2008, 14:18
Aktualizacja: 14:34
Autor: Mateusz Banaszak
Weekend zapowiada się bardzo ciekawie, każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie.

Sobota:15.11.2008
- Godz:10:00V Olimpiada Malucha dla przedszkolaków
Zmagania najmłodszych sportowców w hali sportowej przy ul. Złotniczej

- Godz:10:00 IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w Karate
Rozdanie nagród około godziny 14:00 w hali przy ul.Sułkowskiego 1 w Zespole Szkół - Szkoła Podstawowa I Gimnazjum w Mysłakowicach

- Od godziny 13:00 IV Liga piłki nożnej– ostatnia kolejka w rundzie jesiennej:

GKS Kobierzyce - Polonia Trzebnica godz.13:00
Górnik Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec godz.13:00
Prochowiczanka Prochowice - Chojnowianka Chojnów godz.14:00
Górnik Złotoryja - Victoria Świebodzice godz.14:00
Karkonosze Jelenia Góra - 1985 Szczawno Zdrój godz.14:00
Kuźnia Jawor - Lechia Dzierżoniów godz.14:00

- Godz.14:00 Piłka ręczna - I Liga kobiet
KS AZS AWF Poznań - KS Carlos Astol II Jelenia Góra

- Godz. 17:00 Piłka ręczna – Extraklasa kobiet
Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Carlos Astol Jelenia Góra. Pojedynek jeleniogórzanek z trzecią drużyną żeńskiej ligi piłki ręcznej

- Godz. 17:00 Siatkówka – IV Liga
Jeleniogórski beniaminek rozgrywek IV Ligi siatkówki w swoim kolejnym meczu ligowym zmierzy się z faworytem i pretendentem do awansu – Olimpią Kowary
Pozostałe spotkania w IV lidze:
KS Kamienna Góra – pauzuje
KKS Złotoryja - KS MPK Bogatynia godz. 15.30 22 listopada

- Godz.18:30 Koszykówka - I Liga koszykówki
Sudety - Asseco Procom II Sopot: Hala przy ul. Sudeckiej 42

Niedziela 16.11.2008

- Od godziny 15:00 Futsal II Liga
Kolejka pierwsza:

Straż Pożarna – Kuchnie Excellent godz. 15:00
White Stars Wleń – Gimnazjum godz. 15:35
Eltel – Max godz.16:10
Energia Pro – Maracana Piechowice godz. 16:45
Go Sport – Bobry Wojanów godz. 17:20
Mitex Podgórzyn – KKS II Jelenia Góra godz. 17:55
Ekolad – C.O. Cumbers godz. 18:30

- Od godz.11:00 IV Liga piłki nożnej
Dokończenie ostatniej kolejki w rundzie jesiennej

Puma Pietrzykowice - Olimpia Kamienna Góra godz.11:00
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław godz.14:00

Poniedziałek 17.11.2008

- Od godziny 18:10 – Futsal I Liga
Kolejka pierwsza:

Kry - Cha Bus – Restauracja U Ducha Gór godz. 18:10
KKS I Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra godz. 18:45
Jeżów Sudecki – JSS Gwardia godz. 19:20
Pub Gol Jelenia Góra – Endico godz. 19:55
Lambert Auto Komis – Pizzeria Carlitos godz. 20:30
Uniwersytet Ekonomiczny – Kolegium Karkonoskie godz. 21:05

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok niespełnionych obietnic

Siatkarska Licealiada chłopaków

Ekumenicznie i świątecznie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xd 16-11-2008 16:36
kto gra w drużynie 'Gimnazjum' ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zwycięsko kończą sezon sportowy 2019

Sprawne Jelonki

Od niedzieli z nowymi przystankami

Siedem krążków w Kozienicach

W szkole o używkach

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%