MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy terminarz sportowych zmagań

Wiadomości: Sportowy weekend
Piątek, 14 listopada 2008, 14:18
Aktualizacja: 14:34
Autor: Mateusz Banaszak
Weekend zapowiada się bardzo ciekawie, każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie.

Sobota:15.11.2008
- Godz:10:00V Olimpiada Malucha dla przedszkolaków
Zmagania najmłodszych sportowców w hali sportowej przy ul. Złotniczej

- Godz:10:00 IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w Karate
Rozdanie nagród około godziny 14:00 w hali przy ul.Sułkowskiego 1 w Zespole Szkół - Szkoła Podstawowa I Gimnazjum w Mysłakowicach

- Od godziny 13:00 IV Liga piłki nożnej– ostatnia kolejka w rundzie jesiennej:

GKS Kobierzyce - Polonia Trzebnica godz.13:00
Górnik Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec godz.13:00
Prochowiczanka Prochowice - Chojnowianka Chojnów godz.14:00
Górnik Złotoryja - Victoria Świebodzice godz.14:00
Karkonosze Jelenia Góra - 1985 Szczawno Zdrój godz.14:00
Kuźnia Jawor - Lechia Dzierżoniów godz.14:00

- Godz.14:00 Piłka ręczna - I Liga kobiet
KS AZS AWF Poznań - KS Carlos Astol II Jelenia Góra

- Godz. 17:00 Piłka ręczna – Extraklasa kobiet
Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Carlos Astol Jelenia Góra. Pojedynek jeleniogórzanek z trzecią drużyną żeńskiej ligi piłki ręcznej

- Godz. 17:00 Siatkówka – IV Liga
Jeleniogórski beniaminek rozgrywek IV Ligi siatkówki w swoim kolejnym meczu ligowym zmierzy się z faworytem i pretendentem do awansu – Olimpią Kowary
Pozostałe spotkania w IV lidze:
KS Kamienna Góra – pauzuje
KKS Złotoryja - KS MPK Bogatynia godz. 15.30 22 listopada

- Godz.18:30 Koszykówka - I Liga koszykówki
Sudety - Asseco Procom II Sopot: Hala przy ul. Sudeckiej 42

Niedziela 16.11.2008

- Od godziny 15:00 Futsal II Liga
Kolejka pierwsza:

Straż Pożarna – Kuchnie Excellent godz. 15:00
White Stars Wleń – Gimnazjum godz. 15:35
Eltel – Max godz.16:10
Energia Pro – Maracana Piechowice godz. 16:45
Go Sport – Bobry Wojanów godz. 17:20
Mitex Podgórzyn – KKS II Jelenia Góra godz. 17:55
Ekolad – C.O. Cumbers godz. 18:30

- Od godz.11:00 IV Liga piłki nożnej
Dokończenie ostatniej kolejki w rundzie jesiennej

Puma Pietrzykowice - Olimpia Kamienna Góra godz.11:00
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław godz.14:00

Poniedziałek 17.11.2008

- Od godziny 18:10 – Futsal I Liga
Kolejka pierwsza:

Kry - Cha Bus – Restauracja U Ducha Gór godz. 18:10
KKS I Jelenia Góra – Chojnik Jelenia Góra godz. 18:45
Jeżów Sudecki – JSS Gwardia godz. 19:20
Pub Gol Jelenia Góra – Endico godz. 19:55
Lambert Auto Komis – Pizzeria Carlitos godz. 20:30
Uniwersytet Ekonomiczny – Kolegium Karkonoskie godz. 21:05

Ogłoszenia

Czytaj również

Tłumy drugiego dnia MFTU

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Co z tym SOR–em?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xd 16-11-2008 16:36
kto gra w drużynie 'Gimnazjum' ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystartował „Art–Skwer”

Dużo drożej za śmieci

PiS apeluje do mieszkańców

Świetne półkolonie

Giną woreczki na psie odchody

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
754
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%