MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 20 maja 2011, 16:58
Aktualizacja: Sobota, 21 maja 2011, 21:11
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend, 21 i 22 maja piłkarze występujący w A–klasie oraz B–klasie rozegrają kolejną serię spotkań.

Ciekawie zapowiada się pojedynek Chojnika Jelenia Góra z KS-em Łomnica. W roli gospodarza wystąpią zawodnicy z Jeleniej Góry, ale mecz odbędzie się w Łomnicy. Zmiana miejsca rozegrania spotkania ma związek z finałem Ligi Rocka, który przygotowywany jest na stadionie przy ul. Lubańskiej, gdzie na co dzień występują ciepliczanie. W tabeli Chojnik zajmujący szóstą lokatę traci do klubu z Łomnicy (4 miejsce) 9 pkt., w jesiennym pojedynku między obiema drużynami lepsi okazali się piłkarze z Łomnicy, którzy wygrali 3:2.

Na mecz pomiędzy Chojnikiem Jelenia Góra, a KS-em Łomnica zapraszamy w sobotę, 21 maja o godz. 17:15 do Łomnicy.

A-klasa:

Grupa I:
Chojnik Jelenia Góra - KS Łomnica sobota, g.17:15 (w Łomnicy)
Victoria Czadrów - Pub Gol Jelenia Góra g. 12:00
Pogoń Wleń - Czarni Strzyżowiec g.13:00
Pagaz Krzeszów - Orzeł Mysłakowice g. 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków g. 14:00
Pogoń Świerzawa - Endico Mitex Podgórzyn g. 15:00
Orzeł Lubawka - Woskar II Stara Kamienica g. 17:00

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Olsza Olszyna g. 15:00
Kwisa Świeradów-Zdrój - WKS Działoszyn Krzewina g. 15:00
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów g. 15:00
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdrój g. 15:00
Orzeł Platerówka - LZS Świecie g. 15:00
Apis Jędrzychowice - Bazalt Sulików g. 15:00
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów g. 15:00

Grupa III:
Leśnik Osiecznica - Przyszłość Dłużyna g. 11:00
GKS Iwiny - Piast Czerwona Woda g. 11:00
Piast Wykroty - GKS Tomaszów Bolesławiecki g. 15:00
Cosmos Milików - LKS Ocice g. 15:00
Jawa Otok - LZS Łaziska g. 16:00
Iskra Łagów - Błękitni Studniska Dolne g. 18:00
Pauzuje: Hutnik Pieńsk.

B-klasa:

Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Orły Lipienica g. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów g. 11:00
Lesk Sędzisław - Kwarc Pisarzowice g. 11:00
Bóbr Opawa - Rudawy Janowice Wielkie g. 11:00
Dragon Miszkowice - Auxilia Janiszów g. 11:00
Bóbr Marciszów - Nysa Wolbromek g. 15:00

Grupa II:
Lechia Piechowice - Sokół Sokołowiec g. 15:00
Bobry Wojanów - GLKS Czernica g. 15:00
Hottur Borowice - Potok Karpniki g. 15:00
SP Gol Jelenia Góra - Juvenia Rybnica g. 15:00
Pub Gol II Jelenia Góra - LKS Kostrzyca g. 16:00
Halniak Miłków - KKS Jelenia Góra 3:0 walkower

Grupa III:
Stella Lubomierz - Zryw Ubocze g. 15:00
LZS Kościelnik - Fatma Pobiedna g. 15:00
Sudety Giebułtów - LZS Pisarzowice g. 15:00
Rolnik Rząsiny - Kwisa Mroczkowice g. 15:00
Granica Miłoszów - KS Pasiecznik g. 15:00
LZS Henryków - Bazalt Wojciechów g. 15:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

O jeleniogórskim rynku

W Żeromie z... Żeromskim!

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Chcą powtórki wyborów!

Mikołaj nie zawiódł

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
778
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%