MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 20 maja 2011, 16:58
Aktualizacja: Sobota, 21 maja 2011, 21:11
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend, 21 i 22 maja piłkarze występujący w A–klasie oraz B–klasie rozegrają kolejną serię spotkań.

Ciekawie zapowiada się pojedynek Chojnika Jelenia Góra z KS-em Łomnica. W roli gospodarza wystąpią zawodnicy z Jeleniej Góry, ale mecz odbędzie się w Łomnicy. Zmiana miejsca rozegrania spotkania ma związek z finałem Ligi Rocka, który przygotowywany jest na stadionie przy ul. Lubańskiej, gdzie na co dzień występują ciepliczanie. W tabeli Chojnik zajmujący szóstą lokatę traci do klubu z Łomnicy (4 miejsce) 9 pkt., w jesiennym pojedynku między obiema drużynami lepsi okazali się piłkarze z Łomnicy, którzy wygrali 3:2.

Na mecz pomiędzy Chojnikiem Jelenia Góra, a KS-em Łomnica zapraszamy w sobotę, 21 maja o godz. 17:15 do Łomnicy.

A-klasa:

Grupa I:
Chojnik Jelenia Góra - KS Łomnica sobota, g.17:15 (w Łomnicy)
Victoria Czadrów - Pub Gol Jelenia Góra g. 12:00
Pogoń Wleń - Czarni Strzyżowiec g.13:00
Pagaz Krzeszów - Orzeł Mysłakowice g. 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków g. 14:00
Pogoń Świerzawa - Endico Mitex Podgórzyn g. 15:00
Orzeł Lubawka - Woskar II Stara Kamienica g. 17:00

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Olsza Olszyna g. 15:00
Kwisa Świeradów-Zdrój - WKS Działoszyn Krzewina g. 15:00
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów g. 15:00
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdrój g. 15:00
Orzeł Platerówka - LZS Świecie g. 15:00
Apis Jędrzychowice - Bazalt Sulików g. 15:00
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów g. 15:00

Grupa III:
Leśnik Osiecznica - Przyszłość Dłużyna g. 11:00
GKS Iwiny - Piast Czerwona Woda g. 11:00
Piast Wykroty - GKS Tomaszów Bolesławiecki g. 15:00
Cosmos Milików - LKS Ocice g. 15:00
Jawa Otok - LZS Łaziska g. 16:00
Iskra Łagów - Błękitni Studniska Dolne g. 18:00
Pauzuje: Hutnik Pieńsk.

B-klasa:

Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Orły Lipienica g. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów g. 11:00
Lesk Sędzisław - Kwarc Pisarzowice g. 11:00
Bóbr Opawa - Rudawy Janowice Wielkie g. 11:00
Dragon Miszkowice - Auxilia Janiszów g. 11:00
Bóbr Marciszów - Nysa Wolbromek g. 15:00

Grupa II:
Lechia Piechowice - Sokół Sokołowiec g. 15:00
Bobry Wojanów - GLKS Czernica g. 15:00
Hottur Borowice - Potok Karpniki g. 15:00
SP Gol Jelenia Góra - Juvenia Rybnica g. 15:00
Pub Gol II Jelenia Góra - LKS Kostrzyca g. 16:00
Halniak Miłków - KKS Jelenia Góra 3:0 walkower

Grupa III:
Stella Lubomierz - Zryw Ubocze g. 15:00
LZS Kościelnik - Fatma Pobiedna g. 15:00
Sudety Giebułtów - LZS Pisarzowice g. 15:00
Rolnik Rząsiny - Kwisa Mroczkowice g. 15:00
Granica Miłoszów - KS Pasiecznik g. 15:00
LZS Henryków - Bazalt Wojciechów g. 15:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Akcja Segregacja

Ważny test o ligowe punkty

Lepiej późno, niż wcale

Zdali egzamin otwarcia

Udana inauguracja

PiS ujawnił listy kandydatów

Festiwal goli na inaugurację

Lotnik gotowy do sezonu

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
439
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%