MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Czwartek, 12 kwietnia 2012, 14:34
Aktualizacja: 14:35
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend 14/15 kwietnia piłkarze zmagający się o punkty w klasach A i B na szczeblu jeleniogórskim rozegrają kolejną serię spotkań.

W grupie I A-klasy ciekawie zapowiada się pojedynek Chojnika Jelenia Góra z Orłem Lubawka, a w gr.II B-klasy zapraszamy na mecz rezerw Lotnika z jednym z czterech kandydatów do awansu - Juvenią Rybnica. Przed tygodniem zawodnicy "Drexa" sprawili dużą niespodziankę wygrywając w Piechowicach z faworyzowaną Lechią 6:4, a Juvenia bez problemu ograła rezerwy Pub Gola 5:1. Czy Lotnik urwie punkty kolejnemu faworytowi przekonamy się po spotkaniu, które rozpocznie się w niedzielę, 15. kwietnia o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

A-klasa:

Grupa I:
Woskar Szklarska Poręba - Piast Bolków
Pogoń Świerzawa - Czarni Strzyżowiec
Chojnik Jelenia Góra - Orzeł Lubawka
Orzeł Mysłakowice - KS Łomnica
Endico-Mitex Podgórzyn - Victoria Czadrów
Pub Gol Jelenia Góra - Nysa Wolbromek
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Halniak Miłków

Tabela:
1. Pogoń Świerzawa 16 39 52-15
2. Endico-Mitex Podgórzyn 16 39 62-18
3. Orzeł Lubawka 16 32 45-25
4. KS 1946 Chełmsko Śląskie 16 25 32-30
5. Pub Gol Jelenia Góra 16 25 32-39
6. Chojnik Jelenia Góra 16 23 43-43
7. Woskar Szklarska Poręba 16 21 25-17
8. Piast Bolków 16 19 34-40
9. Nysa Wolbromek 16 18 35-48
10. Victoria Czadrów 16 18 28-35
11. Czarni Strzyżowiec 16 18 26-44
12. KS Łomnica 16 17 31-45
13. Orzeł Mysłakowice 16 17 23-38
14. Halniak Miłków 16 10 20-51

Grupa II:
LZS Radostów - Orzeł Platerówka
Kwisa Świeradów Zdrój - Włókniarz Leśna
Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój
Bazalt Sulików - Pogoń Markocice
Skalnik Rębiszów - Gryf Gryfów Śląski
Błękitni Studniska Dolne - Sudety Giebułtów
Cosmos Radzimów - Stella Lubomierz

Tabela:
1. Bazalt Sulików 16 34 46-22
2. Kwisa Świeradów Zdrój 16 34 51-20
3. Gryf Gryfów Śląski 16 31 45-25
4. Pogoń Markocice 16 29 38-32
5. Włókniarz Leśna 16 29 34-23
6. Chmielanka Chmieleń 16 27 37-31
7. Stella Lubomierz 16 26 43-35
8. Skalnik Rębiszów 16 23 34-31
9. Cosmos Radzimów 16 19 36-29
10. Błękitni Studniska Dolne 16 18 26-52
11. LZS Radostów 16 17 38-50
12. Orzeł Platerówka 16 13 41-50
13. Sudety Giebułtów 16 13 27-57
14. Jaśnica Opolno Zdrój 16 7 21-60

Grupa III:
GKS Iwiny - LKS Ocice
Sparta Zebrzydowa - Iskra Łagów
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Hutnik Pieńsk
Jawa Otok - LZS Łaziska
Apis Jędrzychowice - Cosmos Milików
KS Łąka - Górnik Węgliniec
Przyszłość Dłużyna - LZS Radogoszcz

Tabela
1. Jawa Otok 16 38 45-20
2. Sparta Zebrzydowa 16 34 52-19
3. Iskra Łagów 16 34 57-40
4. LKS Ocice 16 32 46-31
5. Apis Jędrzychowice 16 29 46-31
6. KS Łąka 16 27 39-41
7. Hutnik Pieńsk 16 25 31-28
8. Górnik Węgliniec 16 20 43-50
9. LZS Radogoszcz 16 20 30-48
10. GKS Tomaszów Bolesławiecki 16 17 39-44
11. Cosmos Milików 16 16 25-31
12. LZS Łaziska 16 15 28-45
13. GKS Iwiny 16 14 33-42
14. Przyszłość Dłużyna 16 2 23-67

B-klasa:

Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Bóbr Opawa
Dragon Miszkowice - Gnejs Ogorzelec
Spójnia Sady - Czarni Przedwojów
Bóbr Marciszów - Lesk Sędzisław
Auxilia Janiszów - Kwarc Pisarzowice
Uran Okrzeszyn - Orły Lipienica

Tabela:
1. Kwarc Pisarzowice 13 37 68-9
2. Lesk Sędzisław 13 34 58-14
3. Bóbr Marciszów 13 26 29-13
4. Dragon Miszkowice 13 25 38-22
5. Czarni Przedwojów 13 25 51-19
6. Orły Lipienica 13 24 37-27
7. Auxilia Janiszów 13 18 25-48
8. Bóbr Opawa 13 12 28-67
9. Amfibolit Leszczyniec 13 11 31-37
10. Gnejs Ogorzelec 13 7 18-48
11. Spójnia Sady 13 5 26-57
12. Uran Okrzeszyn 13 4 16-64

Grupa II:
Pogoń Wleń - LZS Kostrzyca
Sandra Gol Karpacz - Bobry Wojanów
Sokół Sokołowiec - Lechia Piechowice
Lotnik II Jeżów Sudecki - Juvenia Rybnica
Pub Gol II Jelenia Góra - GLKS Czernica
KS Maciejowa - Hottur Borowice
Rudawy Janowice Wielkie - Potok Karpniki

Tabela:
1. Pogoń Wleń 16 37 52-29
2. KS Maciejowa 16 35 46-22
3. Juvenia Rybnica 16 34 57-39
4. Lechia Piechowice 16 33 68-37
5. Bobry Wojanów 16 28 39-32
6. Potok Karpniki 16 27 51-33
7. Lotnik II Jeżów Sudecki 16 26 48-39
8. Rudawy Janowice Wielkie 16 25 50-35
9. Sandra Gol Karpacz 16 17 37-45
10. LZS Kostrzyca 16 17 31-43
11. Hottur Borowice 16 15 36-48
12. GLKS Czernica 16 12 26-41
13. Pub Gol II Jelenia Góra 16 11 37-71
14. Sokół Sokołowiec 16 3 15-79

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - LZS Kościelnik
LZS Pisarzowice - Fatma Pobiedna
Olsza II Olszyna Lubańska - Rolnik Rząsiny
Granica Miłoszów - LZS Henryków
Kwisa Mroczkowice - KS Pasiecznik
Pauzuje: LKS Świecie.

Tabela:
1. LZS Kościelnik 12 36 65-13
2. Granica Miłoszów 11 26 57-18
3. Fatma Pobiedna 12 24 40-23
4. KS Pasiecznik 12 21 36-32
5. Kwisa Mroczkowice 12 19 33-28
6. LZS Pisarzowice 12 15 30-28
7. LZS Henryków 12 14 20-35
8. Bazalt Wojciechów 12 12 24-49
9. Rolnik Rząsiny 12 9 22-49
10. Olsza II Olszyna Lubańska 11 8 20-43
11. LKS Świecie 12 4 16-45

Grupa IV:
Kwisa Kierżno - LZS Sobota
Chrobry Nowogrodziec - Rybak Parowa
LZS Kotliska - LZS Niwnice
TS Parzyce - LZS Brzeźnik
Orliki Węgliniec - Granit Gierałtów
Pauzuje: Roan Tomisław.

Tabela:
1. LZS Brzeźnik 12 31 50-10
2. Orliki Węgliniec 12 29 49-15
3. Roan Tomisław 12 24 37-29
4. Granit Gierałtów 11 24 42-22
5. Chrobry Nowogrodziec 12 22 53-12
6. TS Parzyce 12 19 36-32
7. LZS Sobota 12 13 20-53
8. Rybak Parowa 12 13 28-31
9. LZS Kotliska 12 10 21-42
10. LZS Niwnice 12 4 16-60
11. Kwisa Kierżno 11 1 9-55

Grupa V:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - KS Trzebień
KS Stare Jaroszowice - Majdan Bolesławice
LKS Mierzwin - LZS Nowa
Zbylut Zbylutów - GKS Gromadka
LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra
Kolonia Bolesławiec - Znicz Kruszyn

Tabela:
1. LKS Dobra 13 33 53-21
2. Znicz Kruszyn 13 33 65-31
3. KS Stare Jaroszowice 13 30 53-19
4. Majdan Bolesławice 13 29 45-17
5. LZS Nowa 13 28 44-18
6. GKS Gromadka 13 23 33-18
7. Kolonia Bolesławiec 13 16 22-27
8. LKS Mierzwin 13 15 22-28
9. LKS Kraśnik Dolny 13 6 17-42
10. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 13 6 21-57
11. KS Trzebień 13 6 11-60
12. Zbylut Zbylutów 13 0 16-64

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - Orzeł Kostrzyna
LZS Zaręba - LZS Porajów-Kopaczów
WKS Działoszyn/Krzewina - Piast Czerwona Woda
Sudety Sieniawka - Nysa II Zgorzelec
LZS Ręczyn - WKS Żarki Średnie

Tabela:
1. Nysa II Zgorzelec 10 24 42-17
2. LZS Porajów-Kopaczów 11 23 35-20
3. Orzeł Kostrzyna 11 23 39-18
4. WKS Żarki Średnie 11 20 41-26
5. Sudety Sieniawka 11 18 32-21
6. LZS Zaręba 11 17 35-23
7. LZS Ręczyn 10 14 25-32
8. LZS Radomierzyce 11 7 26-51
9. Piast Czerwona Woda 11 6 17-42
10. WKS Działoszyn/Krzewina 11 3 10-52

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa rozbiórka wiaduktu

Halniak nie skorzystał z szansy

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jajotrąbka 13-04-2012 9:15
mecz Lotnika odbędzie się w sobotę o godzinie 17
~Jacus 16-04-2012 6:20
a czy Lotnik to pilkarze DREX-a??? szacun dla firmy za sponsorowanie klubu

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sentymentalna kolekcja "Watra wraca"

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Lotnik w kolejnej rundzie

Podział punktów w Wojcieszycach

Miejskie derby dla Victorii

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
626
Tak
80%
Nie
16%
Nie mam zdania
4%