MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Weekendowy rozkład jazdy klas: okręgowej oraz A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Sobota, 20 kwietnia 2013, 11:22
Aktualizacja: 11:24
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Piłkarze od okręgówki po B–klasę powalczą o kolejne ligowe punkty. Najciekawiej zapowiadają się spotkania w Świętowszowie (Twardy–BKS) oraz w Miłkowie (Karpatia–Energobest).

Okręgówka:
Sobota, 20.IV:
Bazalt Sulików - Kwisa Świeradów Zdrój 11:00
Twardy Świętoszów - BKS Bobrzanie Bolesławiec 16:00
Jawa Otok - Piast Dziwiszów 17:00
Olimpia Kamienna Góra - Leśnik Osiecznica 17:00
Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki 17:00
Endico-Mitex Podgórzyn - Piast Wykroty 17:00
Niedziela, 21.IV:
Victoria Ruszów - Czarni Lwówek Śląski 15:00
GKS Warta Bolesławiecka - Włókniarz Mirsk 17:00

Klasa A: (niedziela, 21.IV)
Grupa I:
Chojnik Jelenia Góra - Piast Bolków 11:00
Victoria Czadrów - Lechia Piechowice 12:00
Kwarc Pisarzowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 14:00
Pagaz Krzeszów - Orzeł Mysłakowice 15:00
Orzeł Wojcieszów - Nysa Wolbromek 15:00
Czarni Strzyżowiec - Woskar Szklarska Poręba 15:00
Orzeł Lubawka - KS Łomnica 16:30

Grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Gryf Gryfów Śląski 11:00
Włókniarz Leśna - Chmielanka Chmieleń 15:00
LZS Porajów Kopaczów - Skalnik Rębiszów 15:00
Górnik Węgliniec - Stella Lubomierz 15:00
LZS Radostów - Cosmos Radzimów 15:00
Olsza Olszyna - Pogoń Markocice 15:00
LZS Kościelnik - Orliki Węgliniec 15:00

Grupa III:
LZS Brzeźnik - Cosmos Milików 3:0 walkower
Iskra Łagów - Hutnik Pieńsk 11:00
Apis Jędrzychowice - LKS Dobra 11:00
Sparta Zebrzydowa - KS Łąka 11:00
LKS Ocice - LZS Łaziska 14:00
GKS Raciborowice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 14:00
KS Stare Jaroszowice - GKS Iwiny 15:00

Klasa B:
Grupa I (niedziela, 21.IV):
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn 11:00
Lesk Sędzisław - Auxilia Janiszów 11:00
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Bóbr Marciszów - Dragon Miszkowice 11:00
Potok Karpniki - Gnejs Ogorzelec 11:00
Czarni Przedwojów - Spójnia Sady 15:00

Grupa II:
Sobota, 20.IV:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Rudawy Janowice Wielkie 17:30
Niedziela, 21.IV:
Bobry Wojanów - Juvenia Rybnica 11:00
LZS Kostrzyca - Hottur Borowice 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Sokół Sokołowiec 11:00
GLKS Czernica - Olimpia II Kowary 11:00
Karpatia Karpacz - Energobest Miłków 15:00 (w Miłkowie)
KS Maciejowa - pauzuje.

Grupa III (niedziela, 21.IV):
Olsza II - Rolnik Rząsiny 15:00
LZS Pisarzowice - LZS Radogoszcz 15:00
LZS Henryków - Bazalt Wojciechów 15:00
LZS Zaręba - Fatma Pobiedna 15:00
Pauzują: Pogoń Wleń, Sudety Giebułtów, Włókniarz II Mirsk

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Powstaną nowe przystanki i nowe linie MZK

Podgórzyn chce wyjść z KSWiK

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Pub Gol pokonał Chmielankę

Kto z kim w Pucharze Polski?

Czyżby Andrzej Duda?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
885
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
13%