MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy klas: okręgowej oraz A i B

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Piątek, 31 sierpnia 2012, 21:18
Aktualizacja: 21:26
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend piłkarze z regionu jeleniogórskiego rozegrają kolejną serię spotkań. W Jeżowie Sudeckim miejscowy Lotnik podejmie Piasta Wykroty.

W poprzedniej kolejce jeżowianie zremisowali bezbramkowo z Leśnikiem Osiecznica, zaś gracze z Wykrot pokonali na własnym obiekcie Kwisę Świeradów Zdrój 3:2.

Spotkanie pomiędzy szóstym w tabeli Lotnikiem, a sklasyfikowanym na 13. miejscu Piastem Wykroty odbędzie się w niedzielę, 2. września o godz. 11:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim. Wstęp: 5 zł.

Zestaw par klasy okręgowej:
Sobota, 1. września:
Piast Dziwiszów - Pogoń Świerzawa 16:00
Leśnik Osiecznica - Victoria Ruszów 16:00
Włókniarz Mirsk - Jawa Otok 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Endico Mitex Podgórzyn 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Twardy Świętoszów 17:00
BKS Bolesławiec - Bazalt Sulików 17:00
Niedziela, 2. września:
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Wykroty 11:00
Olimpia Kamienna Góra - GKS Warta Bolesławiecka 17:00

Zestaw par A-klasy: (wszystkie mecze w niedzielę)
Grupa I:
KS Łomnica - Orzeł Wojcieszów 11:00
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec 11:00
Lechia Piechowice - Orzeł Lubawka 11:00
Kwarc Pisarzowice - Victoria Czadrów 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Pagaz Krzeszów 15:00
Nysa Wolbromek - Chojnik Jelenia Góra 16:00
Woskar Szklarska Poręba - Piast Bolków 17:00

Grupa II:
LZS Porajów Kopaczów - Włókniarz Leśna 15:00
Chmielanka Chmieleń - LZS Kościelnik 15:00
Skalnik Rębiszów - Górnik Węgliniec 15:00
Orliki Węgliniec - LZS Radostów 15:00
Stella Lubomierz - Olsza Olszyna 15:00
Cosmos Radzimów - Błękitni Studniska Dolne 15:00
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śląski 15:00

Grupa III:
KS Stare Jaroszowice - Apis Jędrzychowice 11:00
LKS Dobra - LZS Brzeźnik 11:00
GKS Iwiny - GKS Raciborowice 11:00
Cosmos Milików - LKS Ocice 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Iskra Łagów 14:00
LZS Łaziska - Sparta Zebrzydowa 14:00
Hutnik Pieńsk - KS Łąka 16:00

Zestaw par B-klasy: (Bazalt-LZS w sobotę, pozostałe w niedzielę)
Grupa I:
Potok Karpniki - Dragon Miszkowice 11:00
Bóbr Marciszów - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Orły Lipienica - Auxilia Janiszów 11:00
Lesk Sędzisław - Spójnia Sady 11:00
Bóbr Opawa - Gnejs Ogorzelec 11:00
Czarni Przedwojów - Uran Okrzeszyn 15:00

Grupa II:
Sokół Sokołowiec - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
Olimpia II Kowary - GLKS Czernica 11:00
Energobest Miłków - Karpatia Karpacz 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Lotnik II Jeżów Sudecki 11:00
Hottur Borowice - LZS Kostrzyca 15:00
Juvenia Rybnica - Bobry Wojanów 15:00
Pauzuje: KS Maciejowa.

Grupa III:
Sobota, 1. września:
Bazalt Wojciechów - LZS Henryków 17:00
Niedziela, 2. września:
Fatma Pobiedna - LZS Zaręba 15:00
LZS Radogoszcz - LZS Pisarzowice 15:00
Sudety Giebułtów - KS Pasiecznik 15:00
Rolnik Rząsiny - Olsza II Olszyna 17:00
Pauzują: Pogoń Wleń, Włókniarz II Mirsk.

Grupa IV:
Orzeł Gościszów - Granit Gierałtów 15:00
Zbylut Zbylutów - Roan Tomisław 15:00
Kwisa Kierżno - TS Parzyce 15:00
LZS Niwnice - Chrobry Nowogrodziec 15:00
KS Kotliska - LZS Sobota 15:00

Grupa V:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Kraśnik Dolny 11:00
LZS Mierzwin - KS Trzebień 11:00
GKS Gromadka - Rybak Parowa 11:00
Kolonia Bolesławiec - Majdan Bolesławiec 11:00
LZS Nowa - Znicz Kruszyn 11:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Inauguracja ze Stradivariusem

Lista Lewicy do Sejmu

Walkower dla Bobrów

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Bez punktów ze Strzegomia

Orzeł grał, Olimpia strzelała

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Szlakiem Bernatta

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
90
Tak
79%
Nie
18%
Nie mam zdania
3%