MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy plan gier w niższych ligach

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 11 maja 2012, 4:11
Aktualizacja: 4:13
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend (12/13. maja) na piłkarskich boiskach okręgu jeleniogórskiego rozegrają kolejną serię spotkań w klasie A i B.

Jednym z ciekawszych pojedynków nadchodzącego weekendu może być konfrontacja Juvenii Rybnica z piechowicką Lechią.

Grupa I: (niedziela, 13. maja)
Piast Bolków - Endico-Mitex Podgórzyn 15:00
Halniak Miłków - Pogoń Świerzawa 11:00
KS Chełmsko Śl. - Chojnik J.G. 15:00
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 15:00
KS Łomnica - Orzeł Lubawka 15:00
Nysa Wolbromek - Woskar Szklarska Poręba 11:00
Pub Gol J.G. - Orzeł Mysłakowice 0:3 walkower

Grupa II: (niedziela, 13. maja)
Cosmos Radzimów - Chmielanka 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Bazalt Sulików 11:00
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdr. 15:00
Sudety Giebułtów - LZS Radostów 15:00
Pogoń Markocice - Jaśnica Opolno Zdr. 16:00
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów 15:00
Gryf Gryfów Śl. - Włókniarz Leśna 15:00

Grupa III: (niedziela, 13. maja)
Cosmos Milików - Iskra Łagów 11:00
KS Łąka - Jawa Otok 11:00
Przyszłość Dłużyna - GKS Tomaszów Bol. 11:00
LZS Radogoszcz - Sparta Zebrzydowa 15:00
Górnik Węgliniec - GKS Iwiny 11:00
LKS Ocice - Apis Jędrzychowice 11:00
LZS Łaziska - Hutnik Pieńsk 11:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I: (niedziela, 13. maja)
Orły Lipienica - Bóbr Opawa 11:00
Uran Okrzeszyn - Dragon Miszkowice 11:00
Bóbr Marciszów - Amfibolit Leszczyniec 11:00
LZS Janiszów - Spójnia Sady 11:00
Lesk Sędzisław - Czarni Przedwojów 11:00
Kwarc Pisarzowice - Gnejs Ogorzelec 14:00

Grupa II:
Sobota, 12. maja:
Juvenia Rybnica - Lechia Piechowice 17:00
Niedziela, 13. maja:
KS Maciejowa - Lotnik II Jeżów Sudecki 12:00
Potok Karpniki - Gol Karpacz 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Sokół Sokołowiec 11:00
GLKS Czernica - Bobry Wojanów 11:00
LZS Kostrzyca - Pub Gol II J.G. 11:00
Hottur Borowice - Pogoń Wleń 15:00

Grupa III: (niedziela, 13. maja)
Granica Miłoszów - LKS Świecie 3:0 walkower
LZS Henryków - Fatma Pobiedna 15:00
KS Pasiecznik - LZS Kościelnik 15:00
Olsza II Olszyna Lub. - Bazalt Wojciechów 15:00
Kwisa Mroczkowice - LZS Pisarzowice 15:00
Pauzuje: Rolnik Rząsiny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie kręcone!

O rozpadających się górach

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ojojoj 11-05-2012 10:08
i rybnica ponownie w plecy:)))
~laki 11-05-2012 12:16
ale szlagiery w serieB
~kokospoko 12-05-2012 8:04
Oj Piechy zas w leb dostana..Juvenia jestescie najlepsi postarajcie sie.jutro!!!!
~Niestety 12-05-2012 19:49
Nie dali rady Lechii 4-2 w łeb mogło być więcej
~wx 13-05-2012 12:08
Pogoń Świerzawa prowadzi do przerwy w Miłkowie 1:0

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też świętowali

Radni KO przeciw kupcom?

Stoi kolej na Kopę

Wypadek przy baniakach  

Derby dla Karkonoszy

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%