MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Weekendowa kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 11 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 10:12
Autor: kmp

Policjanci w miejscowości Karpacz zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę lat 27 mieszkańca tejże miejscowości, który kierował samochodem wbrew sądowemu zakazowi kierowania pojazdami mechanicznymi.

W dniu 8 bm policjanci w Jeleniej Górze zatrzymali nieletniego lat 17 zam. Jelenia Góra, który posiadał przy sobie 0,67 g marihuany.

Policjanci ustalili sprawcę oszustwa przy wymianie walut na szkodę obywatela Czech , którym okazał się mężczyzna lat 20 mieszkaniec Jeleniej Góry .Wobec podejrzanego Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru.
Policjanci w centrum Jeleniej Góry w dniu 10.10.2004 roku zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę lat 37 mieszkańca Jeleniej Góry, który skradł teczkę z artykułami spożywczymi, zegarkiem marki Tisot i złotym sygnetem .Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 2.400 zł. Zatrzymanego osadzono Policyjnej Izbie dla Osób zatrzymanych.

Funkcjonariusze policji w Jeleniej Górze 8 bm zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę lat 27 zam. Jelenia Góra, który kierował samochodem mając orzeczony przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wyrok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policjanci w Jeleniej Górze w dniu 9 bm zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę lat 40 zam .Jelenia Góra , który kierował w stanie nietrzeźwości .Wynik badania około 1,6 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Zatrzymany za serię przestępstw

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Qba 12-10-2004 9:56
"Policjanci ustalili sprawcę oszustwa przy wymianie walut na szkodę obywatela Czech , którym okazał się mężczyzna lat 20 mieszkaniec Jeleniej Góry." Obywatel Czech okazał się mieszkańcem Jeleniej Góry. A co ze sprawcą oszustwa? Skoro go policja ustaliła, to dlaczego o nim nic nie ma. A może słuzby prasowe policji nie umieją tego napisać...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Politycy komentują wynik wyborów

Brak wyobraźni kierowcy

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Ponad kilogram marihuany nie trafi do sprzedaży

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
675
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%