MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekend w Norwidzie – "Akt przerywany" i koncerty

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 marca 2016, 14:02
Aktualizacja: Środa, 23 marca 2016, 14:05
Autor: T–N
Fot. Archiwum
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na weekendowe spektakle "Aktu przerywanego" Tadeusza Różewicza w reż. Rolfa Alme. Sobotni i niedzielny spektakl poprzedzą koncerty młodych muzyków ze szkół muzycznych Jeleniej Góry promujące 8. edycję Wielkanocnego Festiwalu "Concerti Pasquali", który odbędzie się w dniach 25 marca – 1 kwietnia br. w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na www.concertipasquali.eu.

W związku z festiwalem, w sobotę 19 marca o godz. 13.00 w Hucie Julia Kolglass oraz w Teatrze Norwida na pół godziny przed wieczornym spektaklem – o godz. 18.30 – Małgorzata Lewandowska zagra na wiolonczeli gigue i appassionato z Suity wiolonczelowej nr 1 Johanna Sebastiana Bacha oraz Tarantellę Henry'ego Squire.

Z kolei w niedzielę 20 marca o godz. 15.00 w Kukutu Cafe oraz w Teatrze Norwida o godz. 16.30 również na wiolonczeli Tomasz Pypeć zagra Nokturn Piotra Czajkowskiego oraz sarabandę z Suity wiolonczelowej nr 1 Johanna Sebastiana Bacha.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystawa o Staffie w muzeum Hauptmanna

Artystycznie i nie tylko u "Młodych Duchem"

Radni KO przeciw kupcom?

JGJ Festiwal za nami!

O początkach hutnictwa szkła

GIS Day w szkole

Wirtuozi jazzu

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%