MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekend na drogach w regionie – podsumowanie

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 14:28
Autor: 112
W miniony weekend na naszych drogach doszło do jednego wypadku oraz kilku kolizji. Ponadto policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego z zakazem oraz trzech kierujących, którzy mieli cofnięte uprawnienia.

Do wypadku doszło w Zachełmiu 28 kwietnia około godziny 13.45. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący motocyklem , prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie spadł wraz z motocyklem ze skarpy. Kierujący został przewieziony do szpitala.

Podczas weekendu doszło również do kilku kolizji, których główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz najechanie na tył innego pojazdu.

- Ponadto policjanci jeleniogórskiej drogówki 29 kwietnia około godziny 13.10 zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego motorowerzystę. Okazało się, że był on nietrzeźwy oraz posiada zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali trzech kierujących, którzy mieli cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a jeden z nich był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania celem ekstradycji do Niemiec – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Paser został zatrzymany

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~J23 1-05-2018 7:58
Oj to będą nagrody fakt faktem widziałem w sobotę jak łapali w Mysłakowicach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa remont Krakowskiej

Wiatr wyrządził szkody

Potrącenie kobiety w Szklarskiej Porębie

Mają w nosie pieszych

Kierowca zatrzymany po pościgu

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
992
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%