MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Weekend na drogach w regionie – podsumowanie

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 14:28
Autor: 112
W miniony weekend na naszych drogach doszło do jednego wypadku oraz kilku kolizji. Ponadto policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego z zakazem oraz trzech kierujących, którzy mieli cofnięte uprawnienia.

Do wypadku doszło w Zachełmiu 28 kwietnia około godziny 13.45. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierujący motocyklem , prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie spadł wraz z motocyklem ze skarpy. Kierujący został przewieziony do szpitala.

Podczas weekendu doszło również do kilku kolizji, których główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz najechanie na tył innego pojazdu.

- Ponadto policjanci jeleniogórskiej drogówki 29 kwietnia około godziny 13.10 zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego motorowerzystę. Okazało się, że był on nietrzeźwy oraz posiada zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali trzech kierujących, którzy mieli cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a jeden z nich był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania celem ekstradycji do Niemiec – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Wincentego Pola

Zatrzymali recydywistę

Uciekał przed kontrolą drogową

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~J23 1-05-2018 7:58
Oj to będą nagrody fakt faktem widziałem w sobotę jak łapali w Mysłakowicach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Parking na... przejściu

Czytelniczka: drogo i brudno

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
667
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%