MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekend majowy z Proshot Paintball

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 26 kwietnia 2019, 12:04
Aktualizacja: Niedziela, 28 kwietnia 2019, 8:31
Autor: TS
Fot. TS
Kalendarz znów nam sprzyja! Weekend majowy to w tym roku aż 5 dni. Warto zapełnić ten czas aktywnościami na świeżym powietrzu zwłaszcza, że pogoda szykuje się znakomicie. Z propozycją przychodzi Proshot Paintball Jelenia Góra – miejsce aktywnego wypoczynku i rozrywki strzeleckie na świeżym powietrzu. Instruktorzy Proshot Paintball przygotowali wiele nowości w nadchodzącym miesiącu.

Weekend majowy Proshot Paintball Jelenia Góra to przede wszystkim premiera gier nocnych. Gry nocne paintball to zupełnie nowa formuła, nieznana dotąd w Karkonoszach i okolicy. Rozgrywki prowadzone są po zmroku, przy sztucznym oświetleniu, które tworzy ostro oświetlone miejsca i głębokie cienie. W półmroku łatwo się skryć, co potęguje mroczny klimat rozgrywek oraz ogólne wrażenia z zabawy. W ramach gier nocnych będzie można skorzystać z całej palety gadżetów, jak np. z Elektronicznego Systemu Wspomagania Gry, który od wielu lat animuje i nadzoruje paintball w Proshot. Ważną informacją jest deklaracja organizatora, że gry nocne będą bezpieczne zupełnie jak gry prowadzone za dnia:

Zadbaliśmy o właściwe doświetlenie każdego zakątka terenu gry. Mamy pewność, że gracze poradzą sobie w odmiennych warunkach, a cała zabawa będzie przebiegać właściwie i bezpiecznie - mówi Jakub Stasicki, instruktor strzelectwa i właściciel.

Innym ciekawym pomysłem, jaki wprowadza Proshot Paintball już w maju, jest video rejestracja rozgrywek i atrakcji strzeleckich. Teraz każda grupa będzie miała doskonałą pamiątkę video w formacie 4K, dodatkowo stabilizowaną profesjonalnym gimbalem.

Proshot to nie tylko paintball. W ofercie firmy znajduje się całe spektrum atrakcji i rozrywek strzeleckich, takich jak archery tag łucznictwo, czy broń pneumatyczna. Warto zastanowić się nad spędzeniem aktywnego pikniku rodzinnego, czy spotkania pracowniczego w zupełnie innej, aktywnej formule.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spór o edukację seksualną

Trudny dojazd do SP 3

Przetarg rozstrzygnięty

Odnowią parking przy cmentarzu

Jak użytkować soczewki dwutygodniowe w trybie przedłużonym?

Wirtuozi jazzu

Apel do parlamentarzystów

Nie trzeba się bać defibrylatora

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%