MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” zaprasza

Wiadomości: Janowice Wielkie
Czwartek, 7 lipca 2016, 7:25
Aktualizacja: 7:27
Autor: J–W
Fot. Organizator
Jak co roku, w ostatni weekend lipca Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości zaprasza na Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”. Będzie to już szósta edycja.

Aby impreza odbyła się wg planu, organizatorzy robią nietypową zbiórkę pieniędzy na portalu Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/rudawska-kraina-lagodnosci-2016 , polegającą na wykupywaniu nagród pozyskanych od licznych darczyńców. Natomiast osoby posiadające konto na portalu Facebook mogą wesprzeć „Polanę” biorąc udział w licytacjach na stronie „Zróbmy razem Polanę” https://www.facebook.com/zrobmyrazempolane/.

- Wśród nagród na portalu Polak Potrafi są m.in.: bilety wstępu do dwóch Parków Miniatur, do Podziemi Arado, do Karkonoskich Tajemnic, do Western City, do Zamku Legend Śląskich w Pławnej, a także: posiłki w Karpaczu, Świeradowie, Janowicach Wielkich, noclegi w schronisku „Szwajcarka”, karnety dwuosobowe do Teatru Animacji na 5 spektakli do końca roku, kolacja i zestaw wydawnictw ufundowane przez Teatr Nasz w Michałowicach, zabiegi kosmetyczne w Salonie Looksus w Cieplicach, kurs internetowy jęz. angielskiego OliveGreen firmy SuperMemo, kawa i desery w legendarnej kawiarni Leszka Kopcio "Biała Lokomotywa" w Nowej Rudzie, fotoobrazy, które ze wskazanych zdjęć wykona firma Fotografia Wielkoformatowa, warsztaty djembe w Strefie Rytmu w Warszawie, masaże w Centrum Rehabilitacji Body Balance we Wrocławiu, kurs wspinaczki na ściance we Wrocławiu, trzy sesje fotograficzne, zaśpiewanie na scenie z Krzysztofem Jurkiewiczem - wokalistą Słodkiego Całusa od Buby lub z Martyną Czech - wokalistką Chwili Nieuwagi, spektakle teatralne w Teatrze Polskim w Poznaniu, wstęp na trasę trudną w Parku Linowym przy Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą” – wymieniają organizatorzy.

Osoby zainteresowane wykupieniem nagród, a mające problem z rejestracją czy zapłatą przez Internet, mogą się kontaktować z organizatorami mailowo pisząc na adres: stowarzyszenie.gsm@gmail.com lub telefonicznie: 661 172 475.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Rusza JBO 2021  

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Spotkali się z Beatą Kempą

KD: powrót pociągów międzynarodowych

Rondo w tym roku?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Piątki i soboty wakacji z imprezami przy Ratuszu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1417
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%