MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Wciąż szukają piłkarza Arka

Wiadomości: Region
Czwartek, 21 czerwca 2012, 12:11
Aktualizacja: 17:34
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Ponad 30 osób cały czas prowadzi poszukiwania Arkadiusza Sojki, który zaginął 15 czerwca br. W poniedziałek (18.06) kolega Arka odnalazł jego auta na drodze w Borowicach. Od tego czasu prowadzona jest akcja poszukiwawcza w okolicznych lasach, do której włączyli się policjanci, strażacy PSP, ochotnicy, pracownicy straży leśnej, ratownicy GOPR oraz rodzina i znajomi.

Auto, którym poruszał się Arkadiusz Sojka, zostało odnalezione w poniedziałek około godz. 22.00 na drodze w Borowicach. W tym samym dniu ponad 30 osób rozpoczęło przeszukiwanie okolicznego lasu i terenu. Do pomocy zabrano dwa psy. Działania zakończono późną nocą, ale nic nie znaleziono. Akcję przeczesywania terenu rozpoczęto z samego rana kolejnego dnia, niestety w dalszym ciągu bez rezultatów.

- Od dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny z etapów działania, sprawdzamy ewentualne miejsca pobytu Arkadiusza Sojki. Przeszukiwania terenu w dalszym ciągu prowadzą GOPR-owcy, strażacy i strażnicy, a także policjanci, ale już mniejszym składzie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zaginiony ma 179 cm wzrostu, 76 kg wagi, średnią sylwetkę ciała, włosy krótkie blond, oczy jasne, twarz prostokątną, nos prosty. Ubrany był w dres jasno-szary, buty sportowe.

Osoby, które cokolwiek wiedzą w sprawie zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Karpaczu tel. 75 75 45 447 lub o telefon pod nr 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Potrącenie rowerzysty

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Uciekł przed policją do rzeki

Zlikwidowane plantacje konopi indyjskich

Posypały się mandaty

Nietypowy finał Ligi Rocka

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
644
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%