MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wciąż szukają piłkarza Arka

Wiadomości: Region
Czwartek, 21 czerwca 2012, 12:11
Aktualizacja: 17:34
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Ponad 30 osób cały czas prowadzi poszukiwania Arkadiusza Sojki, który zaginął 15 czerwca br. W poniedziałek (18.06) kolega Arka odnalazł jego auta na drodze w Borowicach. Od tego czasu prowadzona jest akcja poszukiwawcza w okolicznych lasach, do której włączyli się policjanci, strażacy PSP, ochotnicy, pracownicy straży leśnej, ratownicy GOPR oraz rodzina i znajomi.

Auto, którym poruszał się Arkadiusz Sojka, zostało odnalezione w poniedziałek około godz. 22.00 na drodze w Borowicach. W tym samym dniu ponad 30 osób rozpoczęło przeszukiwanie okolicznego lasu i terenu. Do pomocy zabrano dwa psy. Działania zakończono późną nocą, ale nic nie znaleziono. Akcję przeczesywania terenu rozpoczęto z samego rana kolejnego dnia, niestety w dalszym ciągu bez rezultatów.

- Od dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny z etapów działania, sprawdzamy ewentualne miejsca pobytu Arkadiusza Sojki. Przeszukiwania terenu w dalszym ciągu prowadzą GOPR-owcy, strażacy i strażnicy, a także policjanci, ale już mniejszym składzie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zaginiony ma 179 cm wzrostu, 76 kg wagi, średnią sylwetkę ciała, włosy krótkie blond, oczy jasne, twarz prostokątną, nos prosty. Ubrany był w dres jasno-szary, buty sportowe.

Osoby, które cokolwiek wiedzą w sprawie zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Karpaczu tel. 75 75 45 447 lub o telefon pod nr 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmiertelne zaczadzenie

Rok niespełnionych obietnic

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Nocny „spacer” z finałem w areszcie

Piaskarka w rowie

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

W Żeromie z... Żeromskim!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
791
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%