MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wciąż szukają piłkarza Arka

Wiadomości: Region
Czwartek, 21 czerwca 2012, 12:11
Aktualizacja: 17:34
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Ponad 30 osób cały czas prowadzi poszukiwania Arkadiusza Sojki, który zaginął 15 czerwca br. W poniedziałek (18.06) kolega Arka odnalazł jego auta na drodze w Borowicach. Od tego czasu prowadzona jest akcja poszukiwawcza w okolicznych lasach, do której włączyli się policjanci, strażacy PSP, ochotnicy, pracownicy straży leśnej, ratownicy GOPR oraz rodzina i znajomi.

Auto, którym poruszał się Arkadiusz Sojka, zostało odnalezione w poniedziałek około godz. 22.00 na drodze w Borowicach. W tym samym dniu ponad 30 osób rozpoczęło przeszukiwanie okolicznego lasu i terenu. Do pomocy zabrano dwa psy. Działania zakończono późną nocą, ale nic nie znaleziono. Akcję przeczesywania terenu rozpoczęto z samego rana kolejnego dnia, niestety w dalszym ciągu bez rezultatów.

- Od dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny z etapów działania, sprawdzamy ewentualne miejsca pobytu Arkadiusza Sojki. Przeszukiwania terenu w dalszym ciągu prowadzą GOPR-owcy, strażacy i strażnicy, a także policjanci, ale już mniejszym składzie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zaginiony ma 179 cm wzrostu, 76 kg wagi, średnią sylwetkę ciała, włosy krótkie blond, oczy jasne, twarz prostokątną, nos prosty. Ubrany był w dres jasno-szary, buty sportowe.

Osoby, które cokolwiek wiedzą w sprawie zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Karpaczu tel. 75 75 45 447 lub o telefon pod nr 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zatrzymany na miejscu przestępstwa

Trwa akcja „Pieszy kontra pojazd”

Promesa dla powiatu

Dużo drożej za śmieci

Bilety MZK też podrożeją?

Strażacy uratowali konia

37. MFTU rozpoczęty!

Zderzenie audi z fiatem

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
626
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%