MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Ważna informacja dla klientów ECO

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 grudnia 2019, 14:24
Aktualizacja: 14:24
Autor: tvdami
Spółka ECO Jelenia Góra, dostarczająca ciepło oraz ciepłą wodę użytkową do tysięcy domów z terenu naszego miasta, ma bardzo ważną informację dla swoich klientów.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Wytną drzewa

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~x 6-12-2019 17:03
Bardzo dobrze,co bardziej "oszczędni"przestaną używać wodę z grzejników do mycia podłóg :)
~BRZECHOTNIK 6-12-2019 23:28
do: ~x (17:03)
Nie. Nie bardzo dobrze. Niech ECO szuka złodziei innymi metodami, a nie naraża wszystkich mieszkańców na uciążliwości włącznie z narażeniem zdrowia, a może nawet i życia (np. w przypadku alergików). FLUOROSCEINA RM 200 to barwnik wyrobów chemii gospodarczej i samochodowej.
~BRZECHOTNIK 6-12-2019 17:49
To jak to jest?!! Pan Momot twierdzi, że środek jest nieszkodliwy, a po pojawieniu się jego w wodzie należy powstrzymać się z używaniem jej do celów spożywczych i sanitarnych, więc... NIE JEST obojętny dla zdrowia. Fakt, że ma się utrzymywać w sieci do pół roku, a po pół roku ECO znowu go doleje do sieci to ewidentne ciągłe podtruwanie mieszkańców, którzy nie zawsze w porę mogą zorientować się, że coś jest z wodą nie tak. TO SKANDAL!!!
~Widzę 7-12-2019 7:26
Odezwał się pisowski mundry ,takie sposoby są stosowane do wykrywania nieszczelności w układzie chłodzenia silników od aut po duże jednostki.Barwnik nie ma styczności z wodą użytkową krąży w sieci a w domach ,blokach są węzły cieplne z wymiennikami . Co z mózgiem robi religia piślacka?
~ 7-12-2019 20:22
do: ~Widzę (7:26)
Widzę, że nie czaisz bazy "geniuszu". Autor ECO napisało: "W przypadku jednak zauważenia wycieku zabarwionej na kolor zielony wody w Państwa mieszkaniach, prosimy o wstrzymanie się z jej zastosowaniem zarówno do celów spożywczych jak i sanitarnych". Masz problem ze zrozumieniem, czegoś co jest bardzo proste? Tu nie chodzi o wyciek z kaloryferów, czy rurek instalacji c.o., ale z kranów w mieszkaniach, ponieważ przy nieszczelnej instalacji znajdzie się ten środek w kranach z ciepłą wodą.
~sajmon 9-12-2019 18:08
do: ~ (20:22)
Hmmm... Hola Hola ziomuś :) Rozmyłeś bardzo temat :) Ja z tego rozumiem że ciepłownia gdzieś u siebie wtłoczy to coś nazwijmy to "środkiem anty emerytalnym " na potrzeby wypowiedzi :) I wlewając do metalowego czajnika ktoś to przyczaj ? HEHEHEHE :) Hmmm... Z chęcią przyjmę wszelakie sprawy odszkodowawcze, nagłe zgony, złe samopoczucie, stany chorobowe związane z tą sprawą :) Woda was martwi ? dostajecie ścieki ? Zadzwoń odszkodowania dla wszystkich :) Numery prawników pojawią się zapewne poniżej :(
~sajmon 9-12-2019 18:17
do: ~sajmon (18:08)
Rankingi 09.12.2019 PRAWO PRAWNICY Rankingi PRAWO PRAWNICY RANKING KANCELARII PRAWNICZYCH RANKINGI PRAWNE Aktualizacja: 10.06.2019, 12:53 Publikacja: 10.06.2019 Ranking kancelarii prawniczych 2019: najlepsze kancelarie w poszczególnych regionów Polski Zwycięzcy z regionu Dolny Śląsk i Lubuskie Fotorzepa Dorota Gajos-Kaniewska W stolicy wyższe niż u nas są tylko stawki wynagrodzeń. Kwalifikacjami i jakością obsługi nie odbiegamy od światowych standardów – mówią prawnicy z Wrocławia, Krakowa, Poznania, Gdańska, Katowic czy Łodzi. Dostrzegły to już duże polskie spółki, a także inwestorzy z zagranicy – coraz częściej doceniają fakt, że specyfikę rynku, na którym chcą robić interesy, lepiej znają lokalni prawnicy. Oczywiście największe firmy mogą obsłużyć tylko odpowiednio duże zespoły, w których nie brakuje specjalistów z wielu dziedzin. Ale i pozostałe mniejsze kancelarie mogą liczyć na swój kawałek tortu: bieżąca obsługa małych i średnich przedsiębiorców, urzędów i instytucji to bardzo dobry interes dla prawników w regionach. Dorabiają też szkoleniami, na które jest obecnie na rynku zapotrzebowanie – przedsiębiorcy wolą zainwestować w wiedzę załóg, niż narażać się na ryzyko naruszenia przepisów i związaną z tym odpowiedzialność. Czytaj także: Największe kancelarie w Polsce: coraz mniej gigantów Ranking kancelarii 2019: najlepsi specjaliści na rynku Kancelarie, które obsłużyły najważniejsze transakcje 2018 r. Każdy z regionalnych rynków prawniczych ma swoją specyfikę, lecz są też wspólne trendy dotyczące różnych aspektów funkcjonowania tej br
~ 7-12-2019 8:37
wsypać nadmanganian potasu też zabarwia wodę
~łoj tam 7-12-2019 14:39
Według przepowiedni .Podobna sytuacja miała miejsce w/g Sumeryjskich zapisów biblijnych i legend głoszonych przez Józefa C. z Jeżowa S. o zagładzie Polin wers 1975 /poz 274.Księgi Wyjścia Bez Powrotu i Księdze Żalów i spostrzeżeń Czarownic z Salem !! wers 163/G/WSI zaleca się jako metodę bezinwazyjną na odnalezienie psubratów złodziejowych , w/g norm Unijnych Nr. 2019 / 1/000008 Makro- merke pod osłoną nocy II kwadry księżycowej wpompować w obieg płynny dynamit 375 kg na 1dmc3 + mielone insekty 2,36 kg +saletra amonowa 6 worów( nawozy) + 1t. kokainy z Kartelu Medelin + arszenik zjadliwy 4 t. + Jad Komunistyczny peło w całości , mieszająs wlewać ostrożnie !!!, Efekt?? Sodoma i Gomora to pikuś przy tym efekcie , jednakowoż Kotlina jeleniogórska zostanie powiększona o kilka stożków wulkanicznych korupcjo -erupcjogennych , nastąpi natychmiastowe wyludnienie elementu kryminalno niepożądanego , a z resztek człekopodobnych dwunożnych ostaną się jeno tzw. notable czekający na diety by przez przypadek nie przepadły bez wieści owe należne granty.Następnie zaleca się bez ceregieli natychmiast zalać tylko mokrą wodą poszerzoną Kotlinę Czerwonego Stanu. Złodzieje znikną jak Sumerowie to pewne jak podatki i zejście śmiertelne. AMEN jak głosi Ryzykowaty!!!!
~ 7-12-2019 14:45
Brednia kwadrat potęga enta.!! Chcą podwyżki i nie wiedzą jak zakomunikować otępiałemu pospólstwu. Psychologia FAKTU !!!!
~sajmon 9-12-2019 18:24
do: ~ (14:45)
Hmmm... poproś prywaciarza ??
~ 7-12-2019 14:53
Mądry profesorek ogląda to z boczku i stwierdził . Polska swoją drogą jest wariatkowem, poprzez indoktrynację Polaków przez 70 lat w tym 30 lecie legalizmu złodziejstwa!!! Jest to potężna machina z niewyczerpanymi źródłami finansowymi, prawnymi, legislacyjnymi itd. To musi mieć jakiś wpływ na ludzi i kulturę. Kiedy, np. rodzice prześladują dziecko, to wzrasta ono z problemami, nawet czasem wyrasta na psychopatę. Jeśli teraz przenieść to na społeczeństwo, które jest stale manipulowane, okłamywane i prześladowane, które rozwija się w strachu i ogłupieniu, to i tak trzeba się cieszyć, że to społeczeństwo jeszcze istnieje jako społeczeństwo. Bo mogłoby być kompletnie oszalałe, psychopatyczne, czy fanatyczne, à la ISIS. Ale wszystko przed nami jedynie brak imigrantów do układanki i ARGAMEDON gotowy.
~sajmon 9-12-2019 18:44
do: ~ (14:53)
Hmmm... Piszesz bardzo dziwną polszczyzną :) mówisz o kręgach ludzi których nawet nie poznałaś :) Słownictwo bardziej rosyjsku-ukraińskie :) dobór słów :) z boczku :) Hmmm... rosyjska agentura jest dość widoczna w naszym kraju :) niezwłocznie zgłoszę działalność twojej komórki :)
~Emeryt. 8-12-2019 11:19
Tak jest - dobry komentarz, jak nie big brader to taniec na lodzie z pseudo gwiazdami i ludziska tak zachowują się później na ulicy, bo taki wzór im się podstawia do naśladowania aby głupieli.
~Anonim+ 8-12-2019 18:06
Apel ECO ma za zadanie przeniesienie obowiązku monitorowania stanu wymienników ciepła w węzłach cieplnych na użytkowników - sprytne rozwiązanie problemu! A ja się pytam, czy jak "wykryję" taką nieszczelność i powiadomię (telefon, e-mail) o jej wystąpieniu ECO, to czy uzyskam zniżkę i jaką?
~BRZECHOTNIK 8-12-2019 18:41
do: ~Anonim+ (18:06)
Dokładnie tak jest. Zwłaszcza, że ilość pracowników bardzo zmniejszono , a ci co zostali są ciągle w biegu, bo roboty jest więcej niż ludzi do jej przerobienia. Poza tym, dlaczego ECO wprowadziło w błąd mieszkańców pisząc w informacjach o barwniku spożywczym, gdy tymczasem ten barwnik jest barwnikiem przemysłowym? Z prawej strony w "Wiadomościach", od wczoraj, pojawiła się nowa informacja ECO: "Zauważyłeś zieloną wodę? – DZWOŃ", a pod nią nie ma już możliwości komentarzy. Wspominają tam o ateście higienicznym na ten środek, którego jakoś nie można znaleźć. Może by tak dołączyli skan tego atestu do informacji?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstają pola nadziei

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Rzeczpospolita samorządna

Kiedy zniknie ten wykop?

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
417
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
11%