MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Warsztaty z komiksu i ilustracji w BWA

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 października 2017, 7:34
Autor: BWA
Fot. Użyczone/BWA
Zajęcia w jeleniogórskim Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się w środę (18.10), w godzinach od godz. 9.00 do 13.00. Poprowadzi je znany rysownik i malarz Wojciech Stefaniec. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego obowiązują zapisy w BWA (ul. Długa 1), albo telefonicznie: (75) 75 266 69.

Wojciech Stefaniec (ur. 1980) – rysownik, malarz, twórca komiksów. Absolwent edukacji artystycznej na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Rysownik komiksów: Alveum, Dom żałoby (scenariusz Dominik Szcześniak), Szanowny (scenariusz Bartosz Sztybor), Szelki (scenariusz Jerzy Szyłak), Noir (scenariusz Łukasz Bogacz), Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk, Mocarz, Wróć do mnie, jeszcze raz (scenariusz Bartosz Sztybor), BARDO tetralogy (scenariusz Daniel Odija) oraz serii komiksów prasowych Opowieści znad Bałtyku. Publikował w prasie oraz w zinach i magazynach komiksowych, m.in. w „Ziniolu”, „Bicepsie” i „B5”. Stały współpracownik magazynu historycznego „Głos ma Historia”. Twórca plakatów, okładek do książek oraz płyt.
Laureat nagród Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego dla najlepszego rysownika roku 2011 oraz za najlepszy polski komiks w 2013 (Noir do scenariusza Łukasza Bogacza).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Zaczytaj się z Jelonką.com

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Czyżby Andrzej Duda?

"Dusze słowiańskie. Teraz" – piękna baśń taneczna

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Kino samochodowe w Kamiennej Górze

Politycy komentują wynik wyborów

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
709
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%