MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Warsztaty prawne ze "Światełkiem"

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 10 kwietnia 2018, 14:10
Autor: Organizator
Spotkanie z adwokat Aurelią Kosztys–Łuć rozpocznie 12 maja o godz. 14.00 cykl spotkań–warsztatów dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych "18 lat i co dalej?". Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, obowiązują zapisy pod numerem 511 55 40 55. Organizatorem jest Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” w Szklarskiej Porębie.

Aurelia Koksztys-Łuć zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym. Jej specjalnością jest prawo rodzinne – w szczególności rozwody, podziały majątku wspólnego oraz rozliczenia pomiędzy małżonkami i konkubentami – a ponadto zniesienia współwłasności i sprawy spadkowe. Współpracuje z innymi kancelariami adwokackimi w ramach projektu Divortium – Kancelaria Prawa Rodzinnego i Rozwodów.

Drugą specjalizację stanowią sprawy gospodarcze i prawo handlowe. Pracę magisterską obroniła w 1994 r. pod kierunkiem profesora Józefa Frąckowiaka. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w spółce przy tworzeniu i nadzorowaniu funkcjonowania podmiotów prawa handlowego. Biegle włada językiem niemieckim. Karierę zawodową rozpoczęła od aplikacji sędziowskiej a następnie adwokackiej. W 1999 r. z wyróżnieniem zdała egzamin adwokacki i od 1 stycznia 2000 r. rozpoczęła praktykę adwokacką. Jej pozycja zawodowa uznana została również przez środowisko Adwokatury. Od lat jest wykładowcą Komisji Szkolenia Aplikantów, pełniła funkcję prezesa Sądu Dyscyplinarnego przy Izbie Adwokackiej w Wałbrzychu a od 2016 r. jest sędzią Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Działka nad zabytek?

Spotkania z Beatą Kempą

Bez widoków w Radomierzu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~GaD 10-04-2018 15:51
Prawo prasowe obowiązuje-"Artykuł sponsorowany". Konkretów w tym artykule nie widać, tylko reklamę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Spotkali się z Beatą Kempą

Rondo w tym roku?

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

Krwiodawco – nie czekaj, oddaj krew w wakacje!

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1204
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%