MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Warsztaty dot. inwestycji dworcowej w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 13 kwietnia 2017, 16:20
Aktualizacja: 16:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Już 20 kwietnia odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanej inwestycji dworcowej Szklarskiej Porębie. Na spotkanie zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy – informuje PKP S.A.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Warsztaty odbędą się w czwartek 20.04.2017 r. o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej (sala obrad I p. ul. Słowackiego 13, Szklarska Poręba).

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji). Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

W najbliższym czasie na Dolnym Śląsku planowane są również warsztaty w Węglińcu i Malczycach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

MPGK przygotowane na zimę

Udany Piknik Strzelecki

Nie dla tego masztu

Motocykliści dla Niepodległej

Radni KO przeciw kupcom?

Marcin Wyrostek patriotycznie

Nowe zasady kontroli drogowej  

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
830
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%