MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Warsztaty dot. inwestycji dworcowej w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 13 kwietnia 2017, 16:20
Aktualizacja: 16:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Już 20 kwietnia odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanej inwestycji dworcowej Szklarskiej Porębie. Na spotkanie zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy – informuje PKP S.A.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Warsztaty odbędą się w czwartek 20.04.2017 r. o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej (sala obrad I p. ul. Słowackiego 13, Szklarska Poręba).

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji). Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

W najbliższym czasie na Dolnym Śląsku planowane są również warsztaty w Węglińcu i Malczycach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Od 7 lat nie działa winda w Muzeum Przyrodniczym!  

Senator zachęca do głosowania na maszty

Gazetki promocyjne – okazje na Black Friday

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Uszkodzenie gazociągu przy Karkonoskiej

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

O bezpieczeństwie

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
299
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
11%