MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walka o piąte miejsce w ekstraklasie piłki ręcznej kobiet

Wiadomości: KRAJ
Poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 16:36
Aktualizacja: 16:37
Autor: JEN
W drugiej fazie rozgrywek play off o miejsca od 5. do 8. nasze dziewczyny wygrały ze Zgodą w Rudzie Śląskiej i są dobrej sytuacji przed drugim meczem u siebie z tymi rywalkami.

W drugiej parze Piotrcovia Piotrków Trybunalski pokonała wysoko u siebie Łączpol Gdynia 34:25 (15:12) i wydaje się, że w drugim spotkaniu na wyjeździe nie przegra aż tak wysoko i przejdzie zwycięsko ten dwumecz. Bo trzeba przypomnieć, że w tej fazie play off odbywają się tylko dwa spotkania i o tym która ekipa wygra, decyduje przy równej ilości pkt. korzystniejszy bilans bramek.

W tej sytuacji wydaje się, że nasze dziewczyny i Piotrcovia przejdą do następnej i ostatniej fazy play off i spotkają się w ostatecznej walce o zdobycie piątego miejsca w tabeli – też w dwumeczu. W ostatnim spotkaniu w Piotrcovii jak zwykle dobry mecz rozegrała była jeleniogórzanka – Agata Wypych, zdobywając 8 bramek. W bramce występuje znana w Jeleniej Górze – Justyna Alberciak, a drużynę prowadzi – Henryk Rozmiarek (zmienił niedawno Romana Jezierskiego – też znanego u nas), który przed kilku laty był w Jeleniej Górze asystentem Marka Stopczyńskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Chcą powtórki wyborów!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Dziewiątka zdobyła Karpacz

O jeleniogórskim rynku

Dawne i współczesne Towarzystwa Karkonoskie

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
693
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%