MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Walka o odszkodowanie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 13 sierpnia 2020, 13:30
Aktualizacja: 13:51
Autor: tvdami
Do naszej redakcji zgłosiła się mieszkanka Jeleniej Góry, która domaga się odszkodowania od ubezpieczyciela MZK.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
7
70%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Budują ekopostojownię

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~lm 13-08-2020 16:00
No coz Pani jak nie będzie miała pomocy to nie dostanie odMZK,,ZADNEGO odszkodowania ,,Moja kolezanka miała to samo auobus miał wypwdek,,i tez ucierpiała przeszla 2 operacje i mimo to do dziś się leczy i tez MZK nie chciał wyplacic odszkodowania ,,dopiero gdy wziela firme która się zajmuje takimi rzeczami ,,dostala odszkowanie ,,,MZK,,ma bardzo niedoświadczonych kierowcow jezdza okropnie nie potrafią chamowac jak się należy nie potrafią podjechać pod krawężnik aby ludzim było wygodnie wysisc i wsiasc ,,kierowcy chyba pracują za kare
~konował 15-08-2020 21:11
do: ~lm (16:00)
ale p i 3 r d o l i s z. Jeśli autobus miał wypadek z winy innego uczestnika ruchu to winę ponosi inny kierowca a nie przedsiębiorstwo komunikacyjne. Ponadto co do artykułu, jak się nie podoba to proszę do sądu i udowodnić, że to wina kierowcy bo p i 3 r d o l i ć to co drugi potrafi. Możliwe że na monitoringu jest inaczej, a jeśli jest inaczej to Pani powinna odpowiadać za składanie fałszywych zeznań, próbę wyłudzenia i względnie nieuprawnione wprowadzanie organów ścigania w błąd. Tak powinna kończyć się każda kolizja gdzie d e b i l upiera się że to nie on w p i e r d o l i ł się w inny samochód. Po udowodnieniu takiemu b u c o w i winy powinno się odebrać mu uprawnienia do kierowania i wyrok dać za składanie fałszywych zeznań etc
Cowtrawiepiszczy 20-08-2020 13:18
do: ~konował (21:11)
Przecież świadkiem zdarzenia była koleżanka Pani Bożeny, a ponadto jest monitoring. Dlaczego poszkodowana nie ma doń wglądu? Co ma do ukrycia MZK, że odmawiają dostępu do tego nagrania? Jeśli uznają, że Pani Bożena nie ma racji, nic prostszego, jak pokazać tej Pani nagranie i wskazać, że winy nie ponosi MZK. Komu ma służyć ta gra w ciuciubabkę? Poza tym wiedz, że firmie ubezpieczeniowej nie zależy na wypłacie odszkodowania, bo zawsze będą szukać winy poszkodowanego, by uniknąć wypłaty odszkodowania. Sądzę, że jesteś na tyle inteligentny i żyjesz już dostatecznie długo na tym świecie, by wiedzieć, że takie "zagrywki" firm ubezpieczeniowych to standard.
Cowtrawiepiszczy 20-08-2020 13:27
do: ~lm (16:00)
Miałam podobną sytuację, lecz mnie na szczęście nic się nie stało. Jechałam siódemką. Kierowca jechał bardzo agresywnie = bardzo szybko. Krzyknęłam, by zwolnił, ale moje słowa zignorował lub nie usłyszał. Na zakręcie z ulicy Flisaków na Drzymały o mały włos nie wypadłam z siedzenia, bo kurczowo trzymałam się drążka. Kobieta z zakupami też o mały włos się nie wywróciła. Gdy wysiadłam na przystanku Skłodowskiej - Curie niezwłocznie zatelefonowałam do dyspozytora i powiadomiłam o zajściu podając numer boczny pojazdu i numer linii. Nie wiem, czy wyciągnięto z tej sprawy wnioski, ale taka jazda kierowcy, który odpowiada za pasażerów w autobusie jest niedopuszczalna.
~ 13-08-2020 17:06
Gdyby taka sytuacja zdarzyła by się u prywatnego przewoźnika,to by zaraz były kontrole autobusów,sprawy w sądach itp,a,że przytrafiło się to w mzk-a to i sprawa będzie "zamiatana pod dywan"
~szuger53 16-08-2020 8:02
kierowcy mzk jezdrza jak wariaci,rzucaja ludzmi w altobusie gwaltownie hamujac i przyszpieszajac.
~Onufry Z. 16-08-2020 13:48
W autobusach MZK nie ma kontroli, która miałaby sprawdzać pasażerów, którzy nie mają maseczek. We Wrocławiu są prowadzone akcje straży miejskiej, rewizorów oraz kary dla ignorantów. Dlatego tam jest porządek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

A mury runą...

Doczekają się ronda

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Wizyta profesora

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
783
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%