MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walka o finały w mini piłce ręcznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 24 lutego 2010, 14:32
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2010, 14:31
Autor: arec
Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali wczoraj o awans do finału strefy jeleniogórskiej. Zwyciężyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim. Turniej odbył się w hali przy ulicy Złotniczej.

W turnieju półfinałowym „A” strefy jeleniogórskiej w mini piłce ręcznej zmierzyły się cztery drużyny. W zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Lwówka Śląskiego, która wygrała wszystkie trzy mecze. Drugie miejsce, premiowane awansem do finału, wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, mająca na koncie dwa zwycięstwa. Na trzecim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach, a ostatnie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze.

Skład zwycięskiego zespołu: Muzeja Wojciech, Delinowski Patryk, Fidorów Dawid, Szewczyk Adrian, Szajna Marcin, Ruszkiewicz Maciej, Stepanów Grzegorz, Sienkiewicz Szymon, Naryniecki Artur, Jezioro Kamil, Machowski Miłosz.

W turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej 8 marca w hali przy ulicy Złotniczej zagrają: SP 3 Lwówek Śląski, SP 2 Kamienna Góra, SP Węgliniec oraz SP 1 Bolesławiec.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mazolewski show!

Spór o edukację seksualną

Seniorzy na scenie

Trudny dojazd do SP 3

Emocje do ostatniej syreny

Park już gotowy

Karkonoski Mini Handball

Prawie odrobiły

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
89
Tak
62%
Nie
33%
Nie wiem
6%