MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walka o finały w mini piłce ręcznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 24 lutego 2010, 14:32
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2010, 14:31
Autor: arec
Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali wczoraj o awans do finału strefy jeleniogórskiej. Zwyciężyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim. Turniej odbył się w hali przy ulicy Złotniczej.

W turnieju półfinałowym „A” strefy jeleniogórskiej w mini piłce ręcznej zmierzyły się cztery drużyny. W zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Lwówka Śląskiego, która wygrała wszystkie trzy mecze. Drugie miejsce, premiowane awansem do finału, wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, mająca na koncie dwa zwycięstwa. Na trzecim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach, a ostatnie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze.

Skład zwycięskiego zespołu: Muzeja Wojciech, Delinowski Patryk, Fidorów Dawid, Szewczyk Adrian, Szajna Marcin, Ruszkiewicz Maciej, Stepanów Grzegorz, Sienkiewicz Szymon, Naryniecki Artur, Jezioro Kamil, Machowski Miłosz.

W turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej 8 marca w hali przy ulicy Złotniczej zagrają: SP 3 Lwówek Śląski, SP 2 Kamienna Góra, SP Węgliniec oraz SP 1 Bolesławiec.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Osiedle zmienia się

Pół wieku twórczości niezwykłego artysty

Przed nami finał WOŚP

Nowy dyrektor WORD

Orszak Trzech Króli

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Pościg na Zabobrzu

Drożej na Chojnik

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
155
Tak
18%
Nie
75%
Nie wiem
6%