MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walka o finały w mini piłce ręcznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 24 lutego 2010, 14:32
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2010, 14:31
Autor: arec
Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali wczoraj o awans do finału strefy jeleniogórskiej. Zwyciężyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim. Turniej odbył się w hali przy ulicy Złotniczej.

W turnieju półfinałowym „A” strefy jeleniogórskiej w mini piłce ręcznej zmierzyły się cztery drużyny. W zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Lwówka Śląskiego, która wygrała wszystkie trzy mecze. Drugie miejsce, premiowane awansem do finału, wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, mająca na koncie dwa zwycięstwa. Na trzecim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach, a ostatnie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze.

Skład zwycięskiego zespołu: Muzeja Wojciech, Delinowski Patryk, Fidorów Dawid, Szewczyk Adrian, Szajna Marcin, Ruszkiewicz Maciej, Stepanów Grzegorz, Sienkiewicz Szymon, Naryniecki Artur, Jezioro Kamil, Machowski Miłosz.

W turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej 8 marca w hali przy ulicy Złotniczej zagrają: SP 3 Lwówek Śląski, SP 2 Kamienna Góra, SP Węgliniec oraz SP 1 Bolesławiec.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Kolejowa po remoncie

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Dużo drożej za śmieci

Dachowanie audi

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Karkonosze w I lidze!

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
355
Tak
23%
Nie
75%
Nie mam zdania
2%