MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walentynkowa noc „pod Jelonkiem” dla zakochanych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 8 lutego 2008, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Dzień Świętego Walentego dopiero w przyszłym tygodniu, ale zakochani już teraz zaczynają myśleć o prezentach. Sklepy pękają w szwach od maskotek, kartek, czekoladek i wielu innych gadżetów kształcie serc.

Jednym z dość oryginalnych prezentów jest zaproszenie dla dwóch osób do niepowtarzalnych wnętrz. Z takim pomysłem dla swoich klientów wyszedł w tym roku hotel Jelonek.

Pomysł narodził się w „przedwalentynkowej” atmosferze – mówi Jolanta Moritz, dyrektor Hotelu Jelonek. – Znana jeleniogórzanom, stojąca na ulicy 1-go Maja, piękna, XVIII wieczna kamieniczka, w której znajduje się hotel, wyróżnia się swoim romantycznym charakterem. Dlatego pomyśleliśmy, że spędzenie właśnie tutaj walentynkowej nocy będzie niespodzianką dla zakochanych.

Dyrekcja hotelu zaplanowała dla nich upusty cenowe. Dla dwunastu par, które w okresie 14 do 17 lutego chciałyby spędzić noc w hotelu Jelonek przygotowano specjalną ofertę walentynkową, w ramach której za pobyt w stylowym apartamencie zapłacą nawet do 45% taniej.

Dodatkowo zakochane pary w prezencie otrzymają szampana, czekoladki oraz upominek niespodziankę.

Szersze informacje dotyczące oferty walentynkowej można zdobyć na stronie internetowej www.hoteljelonek.pl oraz pod nr. telefonu 075 764 65 41. Hotel Jelonek po raz pierwszy przygotował taką promocję dla swoich klientów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nie dla tego masztu

Koniec remontu drogi w Zachełmiu

Studium na początek

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Greg 8-02-2008 8:59
Swieto tandety...kwiaty i prezenty daje kobiecie bez okazji. To chyba "wale w tynki" - swieto murarzy. Jak zbliza sie 14 lutego, to mam mdlosci...
~ed 8-02-2008 9:48
"Hotel Jelonek po raz pierwszy przygotował taką promocję dla swoich klientów.", a dlaczego Jelonka przygotowała taką promocję dla hotelu Jelonek?
piipi 8-02-2008 10:35
...to CUDOWNE SWIETO.....bo ktos mi przypomina,ze mnie ...po prostu KOCHA !!!
~_rymcycymcy___ 8-02-2008 23:33
Na podobny pomysł wpadła jedna z wypożyczalni DVD na Zabobrzu. Pani zaproponowała uroczystą, walentynkową kolację. Niestety, partnerek nie zapewniają. Za rok ma się to zmienić. Będą partnerki, ale bez kolacji. Znowu nie tak ! No bo trzeba będzie zabrać kanapki :)
piipi 9-02-2008 14:39
...do - (~rymcycymcy)...przepraszam,czy ty tak.....czesto zmieniasz partnerki ( zony) ?...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nie bądźmy obojętni

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Motocykliści dla Niepodległej

Stoi kolej na Kopę

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%