MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walentynki z Krawczykiem w Karpaczu

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Czwartek, 9 lutego 2012, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: Agrafka
Walentynkowe Złote Przeboje w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka będzie można wysłuchać już 14 lutego o godz. 18.00 w Dworze Liczyrzepy, przy ul. Obrońców Pokoju w Karpaczu. Cena biletu wynosi 50 zł.

Gwiazda polskiej estrady Krzysztof Krawczyk obdarzony jest charakterystycznym, barytonowym głosem. Jest także gitarzystą i kompozytorem. Wraz z zespołem Trubadurzy zdobył miliony serc i wiernych fanów. Od 1973 r. występuje głównie solo. W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rythm & bluesa, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, muzykę cygańską i biesiadną.

Podczas koncertu w Dworze Liczyrzepy zaśpiewa swoje największe hity takie jak: „Bo jesteś ty”, „Trudno tak”, czy też wciąż żywy utwór z dawnych lat „Parostatek”.

Bilety można kupić w Dworze Liczyrzepy, hotelu ,,Relaks”, Biurze Podróży Bakar, Biurze Podróży Karpacz, u Jubilera Stanka, w Rezydencji Patria i przed koncertem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zauważyłeś zieloną wodę? – DZWOŃ

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Dzięki nagrodzie odwiedzą stolicę

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~baca spod Śnieżki 9-02-2012 10:39
W ub.roku śpiewał Krzysiu pod gołym niebem pod Sandrą SPA w Karpaczu. Nie wiem czy wykurował głos, czy dalej bedzie spiewał sznaps-barytonem? Odgrzewane kotlety nie zawsze smakują ,ale chęc podreperowania domowego budżetu przez estradowych emerytów zawsze budzi współczucie i gotowość do udziału w koncercie. Może będzie tym razem komplet widzów?
~gość123 9-02-2012 10:44
w zeszłym roku byłam na koncercie w Gołebiewskim i niestety żałuję wydanych pieniędzy, Pan Krawczyk zrobił sobie prywatną im prezee dla sowich gości z USA a dla słownie dwóch osób, które chciały od niego na zakończenie koncertu autograf, niestety nie znalazł czasu, fani sa tylko po to żeby płacić kasę a potem WON... nie przeszkadzać Artystom
~Ciepliczanka 9-02-2012 19:37
Krzysiu Krawczyk w Golebiewskim spiewal wspaniale,ale rzeczywiscie nie byl chetny o rozdawania autografow,a my tak bardzo na to liczylysmy,mam nadzieje ze w tym roku bedzie inaczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabarwiona woda, będzie krążyć w sieci...  

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Mikołaj nie zawiódł

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
778
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%