MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walentynki w pałacu z ”Miłością w cis–moll”

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 lutego 2013, 10:15
Aktualizacja: 10:17
Autor: Org
Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zainaugurują Festiwal Muzykalia Staniszowskie w 2013 spektaklem wokalno–pianistycznym Miłość w cis–moll, w wykonaniu Magdaleny Żuk. Przypominamy, że koncert zaplanowano na 14 lutego o godz. 18:00 w Sali Balowej Pałacu Staniszów. Bilet kosztuje 25 zł.

Spektakl jest inspirowany muzyką klasyczną oraz opiera się na kompozycjach współczesnych, nawiązujących do jazzu i popu. Wykorzystano w nim między innymi motywy z utworów W.A. Mozarta, F. Chopina, J. Brahmsa. W warstwie słownej ukazana jest sfera uczuć w tonacji różnych epok. Kompozytorami piosenek są Carlos Libedynsky, Wojciech Popkiewicz oraz Magdalena Żuk. Artystka śpiewa w języku polskim i francuskim. Autorem narracji i polskich słów piosenek jest Wojciech Popkiewicz. Za realizację wizualną odpowiada Jerzy Szota, natomiast realizacją dźwięku zajął się Zbigniew Jędrych. Spektakl ma charakter multimedialny.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów pod numerem telefonu 75 755 84 45 lub fundacja@palacstaniszow.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Wyniki matur w Jeleniej Górze

Czy będzie budowa nowej hali?  

Wystartował „Art–Skwer”

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 6-02-2013 13:32
Zeszloroczne Walentynki spedzilismy w zeszlym roku nawet milo w tym miejscu. Jeden mankament: bylo zimno, jak w psiarni. Muzycy chuchali w dlonie, bo nie mogli grac. Publicznosc w kurtkach. Bardzo nieprzyjemnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy drugiego dnia MFTU

Będzie na kanalizację?

Świetne półkolonie

Dużo drożej za śmieci

PiS apeluje do mieszkańców

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
746
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%