MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walczyli koszykarze szkół średnich

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 20 grudnia 2016, 8:19
Aktualizacja: 8:27
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Nadal walczą drużyny męskie koszykówki jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych. Podczas wczorajszych (19.12) zawodów, które odbyły się hali sportowej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, do rozgrywek w ramach „Licealiady” przystąpiły 4 drużyny ze szkół: ZSRzArt, „Elektronika”, „Żeroma”, ZSOiT oraz, „Mechanika”. Przypomnimy, że stawką jest awans do półfinału strefy.

Organizator turnieju, czyli Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze kolejny termin meczów przewidział na 05.01.2017 r.

Wyniki wczorajszych meczów:
ZST Mech. vs ZSOiT 44:60
ZSEL. vs ZSE-T 20:0
ZSRzArt vs ZST Mech 17:55
ZSO 1 vs ZSEl 27:34

Dzisiaj na pływalni przy szkole podstawowej Nr 11 odbędą się drużynowe zawody pływackie szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych.

Program:
godz. 08.50 zbiórka na basenie
Godz. 09.00 wejście na basen
Godz. 09.10 odprawa techniczna
Godz. 09.20 rozpoczęcie zawodów

Program wg. kolejności startów
1. Sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym /dziewczęta
2. Wyścigi indywidualne:

• 100m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
• 100m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
• 100m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem motylkowym -2 zawodników z danej szkoły
• 50m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły

3. Sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym /chłopcy
4. Wyścigi indywidualne:
5. 100m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
6. 100m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
7. 100m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły
8. 50m stylem motylkowym -2 zawodników z danej szkoły
9. 50m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
10. 50m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
11. 50m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły
ROGRAM ZAWODÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
godz. 11.00 zbiórka na basenie
Godz. 11.10 wejście na basen
Godz. 11.20 odprawa techniczna
Godz. 11.30 rozpoczęcie zawodów

Program wg. kolejności startów
1. Sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym /dziewczęta
2. Wyścigi indywidualne:

• 100m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
• 100m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
• 100m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem motylkowym -2 zawodników z danej szkoły
• 50m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
• 50m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły

3. Sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym /chłopcy
4. Wyścigi indywidualne:
5. 100m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
6. 100m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
7. 100m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły
8. 50m stylem motylkowym -2 zawodników z danej szkoły
9. 50m stylem grzbietowym -1 zawodnik z danej szkoły
10. 50m stylem klasycznym -1 zawodnik z danej szkoły
11. 50m stylem dowolnym -1 zawodnik z danej szkoły

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mistrzowska "Jedenastka"

Studium na początek

Świętują Niepodległość

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Apel Pamięci w SP 15

Na stadionie już jasno

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
781
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%