MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Walczyli i licytowali dla Romana

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 30 listopada 2014, 14:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 10:51
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
W sobotni wieczór hala przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze stała się areną zmagań zawodników K1, MMA, a przede wszystkim – bokserów. Wszystko za sprawą III turnieju pn. „Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”, z którego dochód przeznaczony został na pomoc dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasiewicza.

Trzecia edycja charytatywnego turnieju była najprawdopodobniej ostatnią – tak na zakończenie imprezy powiedział organizator gali Bartosz Kamuda z klubu Red Fighters. Niemniej przez ostatnie lata udało się pomóc w pewnym stopniu potrzebującym, a przy okazji zadbać o wrażenia kibiców sportów walki, których w Jeleniej Górze nie brakuje.

Po oficjalnym otwarciu imprezy pod patronatem prezydenta miasta, odbyła się prezentacja zawodników i klubów, po czym na ringu zaprezentowali się sportowcy reprezentujący K1 i MMA. W międzyczasie swoje talenty taneczno-wokalne prezentowały dziewczyny z „Maroka Show Girls” oraz co najważniejsze, odbywały się licytacje na rzecz Romana Geftasiewicza. Kibice zgromadzeni w hali przy ul. Złotniczej mieli też okazję podziwiać bokserów z kilku klubów w różnych kategoriach wagowych, w tym reprezentantów gospodarzy (Red Fighters), których na co dzień nie mają okazji widzieć w akcji. Swoją szybkość i technikę zaprezentowali m.in. Oskar Wierzejski, Kamil Bodzioch, Dawid Siedlecki oraz Dawid Urban.

W walce wieczoru na ringu pojawiły się dwie panie: Wiktoria Sądej (BK Jastrzębie Zdrój) oraz Alekasandra Gogolewska (Adrenalina Boxing Club Wrocław). Pierwsza z nich jest trzykrotną mistrzynią Polski juniorek oraz dwukrotną mistrzynią Europy w tej samej kategorii, z kolei wrocławianka jest aktualną mistrzynią Dolnego Śląska. Werdyktem sędziego bardziej utytułowana zawodniczka wygrała szermierkę na pięści.

Ogłoszenia

Czytaj również

70 drzewek na jubileusz

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Senator zachęca do głosowania na maszty

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 1-12-2014 18:13
Dawno nie byłem na tak słabej gali. Nigdy więcej.
~:) 1-12-2014 22:52
gala generalnie byla udana ale to jest mniej ważne czy walki były ciekawe, najważniejsze jest że jakimkolwiek sposobem można pomóc komuś pomu
~ 1-12-2014 22:54
Szkoda ze to ostatnia. Oby było inaczej!
~czy nie ma 8-12-2014 20:26
Dla Romana- Czy w j. Gorze nie ma ludzi bogatych , dla których suma potrzebna na leczenie to tyle co wyjście na bal? Bogaci maja weza w kieszeni,a biedni rozumieją taka potrzebe i ciulaja.
~ 9-12-2014 16:15
"gala generalnie byla udana ale to jest mniej ważne czy walki były ciekawe, najważniejsze jest że jakimkolwiek sposobem można pomóc komuś pomu" fakt, nie chodziło o atrakcje ale tak czy inaczej była to beznadziejna gala, nie chodzi tu o jakość walk, chodzi o organizację i zainteresowanie .... im lepsze atrakcje tym więcej sprzedancyh cegiełek .... o to chodzi w takije gali, bo wątpię, że uzbierali potrzebna kwotę .. szkoda :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Międzyszkolna lekkoatletyka w reżimie sanitarnym

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Ćwierć wieku Teatru Maska

O bezpieczeństwie

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
317
Tak
42%
Nie
47%
Nie wiem
10%