MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Walczą jak równy z równym

Wiadomości: Polska
Sobota, 23 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 23 września 2006, 23:32
Autor: Łukasz Stawski
Na turnieju koszykówki kobiet z udziałem drużyn z ekstraklasy i jednej z Lipska (Niemcy), który odbywa się w Brzegu nad Odrą. Jeleniogórzanki spisują się bardzo dobrze.

W piątek (22 bm.) przegrały co prawda 52:66, ale były bliskie wygrania tego meczu, bowiem przez trzy kwarty wynik był „na styku”, a nasze dziewczyny nawet kilka razy prowadziły. Dopiero w czwartej kwarcie rywalki odskoczyły i zapewniły sobie zwycięstwo.

W sobotę (23 bm.) w meczu z Cukierkami Brzeg 68:75 AZS KK nawiązał również walkę, ale tutaj przeciwniczki były za silne, by je pokonać, mimo że rozegrała się Białorusinka Oksana Dołgorukowa, zdobywając 24 pkt. W pierwszym meczu zdobyła tylko 2 pkt. Również w wygranym przez jeleniogórzanki spotkaniu z AZS Gorzów 68:61 znakomicie spisała się Oksana zaliczając 16 pkt.

- Jestem zdecydowany zatrzymać Oksanę w klubie. To mądra i ukształtowana zawodniczka. Bardzo pasuje do drużyny. Natomiast muszę podkreślić, że bardzo dobrą formę zaprezentowała we wszystkich spotkaniach Natalia Małaszewska, która wyrasta na prawdziwa liderkę drużyny - Natalia Małaszewska - powiedział trener AZS KOK - Rafał Sroka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Apel Pamięci w SP 15

Studium na początek

Motocykliści dla Niepodległej

Zwycięstwo w Kościanie

Świętują Niepodległość

Udany Piknik Strzelecki

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
787
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%