MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Wakacyjne spotkania w Teatrze Naszym

Wiadomości: Region
Sobota, 7 lipca 2012, 9:05
Aktualizacja: 9:07
Autor: Agrafka
Fot. Teatr Nasz
Ponad 4000 zagranych spektakli i 38 premier teatralnych – Teatr Nasz w Michałowicach to jeden z pierwszych prywatnych teatrów w Polsce i miejsce niemal kultowe dla jego wiernych widzów. W tym roku świętuje swoją 21 rocznicę. Podczas wakacyjnych spotkań będzie można zobaczyć takie spektakle jak: „Wakacyjna loteria kabaretowa”, „Tak lubię was rozśmieszać” oraz „NASZA KLASA”. Bilet kosztuje 39, 99 zł.

Teatr Nasz (ul. Kolonijna 27) tworzą profesjonalni, wielokrotnie nagradzani aktorzy: Jadwiga Kuta – aktorka Teatru Naszego, laureatka XIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, w 2008 roku ukazała się jej płyta „Pastelowa Jadwiga Kuta”, Tadeusz Kuta - aktor i autor tekstów satyrycznych oraz książki „To jest nasza Ameryka, czyli krótka historia Teatru Naszego”, dał się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki programowi telewizyjnemu HBO Na Stojaka oraz Jacek Szreniawa - wyjątkowy muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista.

Miejsce to jest stworzone z wielkiej miłości do teatru i widza. Spotkania teatralne w Teatrze Naszym to połączenie kunsztu aktorskiego z wyszukanym humorem doprawione szczyptą dystansu do świata. Kameralna scena daje możliwość współprzeżywania, bycia częścią spektaklu. Właściciele i aktorzy Teatru Naszego towarzyszą swoim gościom przez cały czas pobytu dbając o niezapomnianą atmosferę. Teatr Nasz w Michałowicach został wyróżnionych przez Stowarzyszenia Architektów Polskich tytułem Najlepszego Obiektu w kategorii spędzania wolnego czasu.

„Wakacyjna Loteria Kabaretowa”: ulubiona forma spotkań widzów Teatru Naszego. Spośród wielu skeczy, scen, piosenek to publiczność w drodze losowania wybiera te, które pojawią się na scenie. Wieczór jest zawsze wielką niespodzianką zarówno dla widowni jak i samych wykonawców.

"Tak lubię was rozśmieszać" to spektakl kabaretowy łączący zabawne monologi i skecze z udziałem charakterystycznych postaci z dużą dawką dobrej muzyki.

„NASZA KLASA” to niemal dwie godziny bezustannej zabawy podczas spektaklu kabaretowego, będącego jednym z bestsellerów Teatru Naszego.

Lipcowe spotkania teatralne w Teatrze Naszym w Michałowicach:
12.07.2012 (czwartek) Wakacyjna Loteria Kabaretowa
13.07.2012 (piątek) "Tak lubię was rozśmieszać" (kabaret)
14.07.2012 (sobota) Wakacyjna Loteria Kabaretowa
19.07.2012 (czwartek) NASZA KLASA (spektakl kabaretowy)
20.07.2012 (piątek) "Tak lubię was rozśmieszać" (kabaret)
21.07.2012 (sobota) Wakacyjna Loteria Kabaretowa
26.07.2012 (czwartek) Wakacyjna Loteria Kabaretowa
27.06.2012 (piątek) Wakacyjna Loteria Kabaretowa
28.07.2012 (sobota) NASZA KLASA (spektakl kabaretowy)

Bilety można zamówić pod nr tel. (075) 755 47 44.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Stalowe rumaki w Karpaczu

Zamknięta droga Chomontowa

Odpust na Śnieżce

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Czytelniczka: drogo i brudno

SOS dla stawu

Śmierć na żwirowni

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
520
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%