MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Wakacje z Karkonoskim Parkiem Narodowym – wybierz się na wycieczkę!

Wiadomości: Region
Niedziela, 8 lipca 2012, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: Angela
Fot. Organiatorzy
W każdą wakacyjną środę i sobotę Karkonoski Park Narodowy organizuje wycieczki z cyklu „Wakacje z przyrodą i przygodą”. Pracownicy parku oprowadzają uczestników po najpiękniejszych zakątkach w regionie. Najbliższe dwie wycieczki odbędą się dookoła Jagniątkowa oraz do Karpacza.

Na środę (11 lipca br.) zaplanowano „Park dla najmłodszych odkrywców”. Zbiórka przy Szkółce Karkonoskiego Parku Narodowego odbędzie się o godz. 9.00 w Jeleniej Górze-Jagniątkowie przy ul. Myśliwskiej 9a. Trasa będzie wiodła od Szkółki Karkonoskiego Parku Narodowego w Jagniątkowie przez lasy wokół Jagniątkowa i z powrotem.
W sobotę (14.07) wycieczkowicze odwiedzą „Skalne wieże w Karkonoszach”. Zbiórka o godz. 9.00 w Karpaczu przy wejściu do parku przy Świątyni Wang. Trasa to Karpacz – wejście do parku przy Świątyni Wang – Polana – Pielgrzymy – Słonecznik – Polana.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wypraw górskich do udziału w wycieczkach – piszą organizatorzy.
Więcej informacji na temat wycieczek można znaleźć na http://www.kpnmab.pl/pl/news/juz-wkrotce-ruszaja-bdquo-wakacje-z-przyroda-i-przygoda-rdquo,583 oraz pod numerem tel. 75 7553348.

Ogłoszenia

Czytaj również

Najcenniejsze kurioza w cieplickim muzeum

Klasyki zjechały do Kowar

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~goraj 8-07-2012 19:07
ZAPRASZAMY DO JAGNIĄTKOWA DO MUZEUM MIEJSKIEGO - DOJAZD AUTOBUSEM NR 15
~maciejka 9-07-2012 8:57
super pomysł, gratulacje wreszcie coś sensownego, może Państwo z MOPSU, zamiast trwonić pieniądze unijne na swoje własne programy mające pomóc w walce z wykluczeniem , po prostu zadbają o to, żeby ich podopieczni skorzystali z takich INTEGRACYJNYCH imprez i jeśli np. będzie koniecznośc posiadania środków na wstępy, to podopiecznym to w ramach swoich programów oplacą. To jest integracja. POZDRAWIAM koordynatorów itp.
~martha 9-07-2012 16:38
A może by tak "fachowcy" z KPN-u zajęli się wreszcie pseudoturystami nielegalnie chodzącymi po parku narodowym, zamiast samemu chodzić sobie w ramach pracy na wycieczki w góry? Od tego są przewodnicy, KPN niech zajmie się tym, do czego został powołany.
~fico 11-07-2012 10:12
Może tak wielcy animatorzy łamania przepisów KPN Pik i Leszek wybiorą się na wycieczkę. Może czegoś się nauczą. Tylko jak oni dadzą sobie radę bez rowerków ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Wybieramy wózek spacerowy w 4 krokach

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
302
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%