MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wakacje rozpoczęte!

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 24 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 16:01
Autor: Damian Milko
Fot. Damian Milko
Na ten dzień czekali chyba wszyscy uczniowie. Dzisiaj wychowankowie szkół podstawowych, średnich oraz gimnazjów zakończyli rok szkolny 2004/2005.

10 miesięcy nauki dla jednych było walką o przetrwanie, dla innych drogą do uzyskania jak największej ilości wiedzy i najwyższej średniej. Najlepsi otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody rzeczowe, a także stypendia przyznane m.in. przez miasto. W wielu szkołach oprócz obowiązków, był też czas na przyjemności. Liczne turnieje, wycieczki, praktyki za granicą sprawiły, że można było oderwać się na trochę od "suchej" wiedzy. Przed uczniami 2 miesiące wolnego. Niektórzy wykorzystają ten czas na odpoczynek, a niektórzy zapewne na pracę. Coraz więcej uczniów podejmuje się w wakacje dorobienia paru groszy. Oby tylko bezpiecznie. Podczas wolnego zapraszamy do uczestnictwa w licznych imprezach, z których relacje oczywiście pojawię się na Jelonce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Chcą powtórki wyborów!

Barbórkowa feta

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zmartwiona 5-07-2005 22:33
GDZIE MOZNA KUPIĆ UŻYWANE KSZIĄŻKI DO GIMNAZJUM?? wiem że to nie jest apropo zakończenia szkoły ale wogóle SZKOŁY! Bardzo proszę o jakieś wskazówki, podpowiedzi ....... coś! Nowe ksziążki są takie drogie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Proces sprawców tragedii drogowej

To grozi tragedią  

Najczęstsze problemy pożyczkobiorców – jak sobie z nimi radzić?

W piątek "odpalą" choinkę

Nastrojowo w „Muflonie”

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%