MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Wakacje „pod lupą” policjantów

Wiadomości: Powiat
Wtorek, 30 czerwca 2020, 12:14
Aktualizacja: 20:17
Autor: 112
Fot. Archiwum
To czas masowych wyjazdów dzieci i młodzieży z naszego regionu na letni wypoczynek. Mając to na uwadze policja jeleniogórska prowadzi działania skierowane na rzecz ich bezpieczeństwa. Działania te ukierunkowane są zarówno na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży spędzającej letni wypoczynek w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego oraz na rzecz bezpieczeństwa dzieci z naszego regionu, które będą wyjeżdżały na wakacje.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą działania polegające głównie na:

• Wzmożonych kontrolach autobusów, busów oraz innych pojazdów, którymi przewożone są dzieci podczas letniego wypoczynku,
• Lustracji miejsc zorganizowanego wypoczynku na terenie powiatu, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa dzieci jako uczestników ruchu drogowego,
• Spotkania profilaktyczne z dziećmi, podczas których omawiane są zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jak co roku przy ul. Sobieszowskiej w Jeleniej Górze został uruchomiony do końca wakacji stały punkt kontroli pojazdów, którymi przewożone są dzieci do miejsc wypoczynku w godzinach od 7.00 do 10.00. Prośbę o kontrolę pojazdu należy kierować z wyprzedzeniem do Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze –tel.478731591, 478731337 lub do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod nr 112 bądź do funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego pod nr telefonu 75/75-534-93.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Złodziej zatrzymany

Pogoń za uciekinierem

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 30-06-2020 17:03
Mam propozycję,żeby w czasie wakacji POLICJA zajęła się DILERAMI,narazie posprzątali PAPUGI na ZABOBRZU a co z resztą BANDYTÓW :SIWYCH MARCINÓW,MELONOZENKÓW i pozostalych HEŃKÓW postawić tej ZARAZIE-STOP.
~Polucjant 30-06-2020 19:18
Od jakiegoś czasu w samym centrum JG, okolice W.Polskiego jeździ białe Audi przewożące wewnątrz upośledzonego osobnika któremu mnóstwo radości daje ryk i napi...r..alanie z tłumika z charakterystycznym wystrzałowym popierdywaniem. Na słuch przekracza to dozwolone normy. Zapewne ta upośledzona ameba w ryczącej skorupie ma układy w Policji. Inaczej trudno wytłumaczyć tolerowanie tak bezczelnego łamania norm hałasu pod ICH NOSEM! Słuchają tego codziennie tak jak reszta mieszkańców.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Spłonęły nieużytki

Klasyki zjechały do Kowar

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
369
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%