MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Wakacje na planie filmu!

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Niedziela, 27 czerwca 2010, 8:12
Aktualizacja: 8:12
Autor: Karolina
Fot. .....
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie poszukuje młodych autorów scenariuszy, reżyserów, scenografów i aktorów, którzy będą pracować przy produkcji filmu fabularnego.

Akcja w ramach zajęć w świetlicy środowiskowej „Plus” adresowana jest do młodych ludzi, którzy nie wyjeżdżają nigdzie na wakacje. Na miejscu będą mieli niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swojego talentu aktorskiego. Poszukiwani są kandydaci w wieku od 7 do 16 lat. Nabór chętnych odbędzie się 1 lipca o godz. 11.00 we wspomnianej świetlicy, mieszczącej się przy ul. Słowackiego w Szklarskiej Porębie. Przyjmowane są także wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne u pani Ireny Puch, pod nr telefonu: 75 717 48 36.

Dodatkowo, w obu miejscowych świetlicach („Plus” i „Cegiełka”) realizowany będzie program w ramach Wolontariatu Studenckiego. W czasie najbliższego tygodnia zostaną przeprowadzone zajęcia, oparte na motywie podróży. Głównym celem tego treningu jest zachęta uczestników do twórczego myślenia, poprzez skojarzenia i wykorzystanie własnej wyobraźni. Każdego dnia dzieci będą „odwiedzały” inny zakątek świata. Na koniec polecą w kosmos.

Inicjatorami obu akcji są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie skwer przy Kamieniu Walońskim

Zamienili przejście w parking

Stalowe rumaki w Karpaczu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 28-06-2010 11:20
Moje maluchy kochane na pewno nie przepuszczą takiej okazji! Super inicjatywa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Kolejowe inwestycje w Kotlinie Kłodzkiej

Klasyki zjechały do Kowar

Remont drogi wojewódzkiej

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
512
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%