MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

W zasięgu obiektywu Aleksandry

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 17 stycznia 2009, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: rylit
Fot. rylit
Debiutancką wystawę zdjęć Aleksandry Maliszewskiej, uczennicy II Liceum Ogólnokształcącego im. Norwida, otwarto wczoraj w Klubie Osiedlowym „Orlik” na osiedlu Orle w Cieplicach.

Pasją Oli, na co dzień licealistki z II LO (klasa humanistyczno-dziennikarska) są podróże, muzyka oraz góry, a od kilku miesięcy fotografia, którą zainteresowała się za namową starszego brata. Jest to jej pierwsza wystawa indywidualna. Jak sama twierdzi, jej zdjęcia nie są powiązane tematycznie, stara się uchwycić to, co w danym momencie przyciąga jej uwagę: miejsca, ludzi, przyrodę.

Ciekawe spojrzenie Aleksandry Maliszewskiej sprawia, że jej zdjęcia są zauważalne. Weźmie udział w wystawie pokonkursowej „Fotografia roku”, której wernisaż odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jej zdjęcia zawisną obok innych prac autorów znanych już w kręgach fotograficznych Jeleniej Góry.

Na wernisaż Aleksandry Maliszewskiej przybyło wiele osób młodych, wielu przyjaciół, członkowie rodziny, dla których pierwsza wystawa tej młodej dziewczyny jest dużym przeżyciem i sukcesem indywidualnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Wkrótce święto kolorów

Debata samorządowców

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~. 17-01-2009 12:04
No tak... Olciak się w końcu doczekał swojej wytawy :) Strasznie żałuje że nie mogłam być na wernisażu.
piipi 17-01-2009 13:01
Fotografia mozna..milczenie pokazac !. *BRAVO !!.Aleksandro..i do naszego spotkania w plenerze !.PA.*piipi.
~klaudiajg24 17-01-2009 17:37
kazdy moze miec wystawe w orliku, nie trzeba sie specjalnie starac;)
~Ania Zł. 17-01-2009 17:41
No, no!:) Super! W końcu! Gratuluję!:)
~patryk 18-01-2009 2:05
gratulacje, świetne zdjęcia :)
~Polack 19-01-2009 11:00
Oczywiście, że każdy może mieć taką wystawę w Orliku i nie rozumiem zachwytów i uniesień nad tymi przeciętnymi dosyć fotkami. W dobie dostępu do zaawansowanego sprzętu i programów do obróbki zdjęć prawie każdy posiadacz aparatu w cenie za 2 - 3 tys zł może "walić" dziesiątki podobnych fotek na podobnym poziomie, kwestia jedynie chęci. Ale widocznie albo "redakcja" nie ma już o czym pisać, albo Pani Aleksandra bądź jej rodzina jest znajomą znajomych królika i stąd to wszystko.
~Kpsta 5-02-2009 20:06
Albo pan Polack jest odrobinę zawistny? Myślę, że niezaleznie od tego, kto za ile może kupić aparat i ile napstrykac nim fotek, to jednak wystawa zdjęc jest sporym osiągnięciem, a ich ocena to raczej kwestia indywidualna i nie powinna wyglądać jak "łe, każdy może, każdy może". Nie każdy ma możliwość, nie każdemu się udaje, więc uważam, że to jednak sukces.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Coraz więcej w mieście stojaków dla rowerów

Nietypowy finał Ligi Rocka

Maseczki... pamiątką?

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Doczekają się ronda

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
730
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%