MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

W weekend – Skoki w... bloki

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 11 lipca 2014, 10:22
Aktualizacja: 11:40
Autor: Jel
Fot. Organizator
Dwa największe i najważniejsze wydarzenia podczas tego weekendu (piszemy o nich osobno) to 32. Festiwal Teatrów Ulicznych i V Akademickie Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Górskim i Szosowym’ 2014. Ale to nie wszystko.

Trwa projekt dla dzieci POCIĄG DO KULTURY SKOKi W Bloki. To dobra zabawa, miło spędzony czas, znakomici animatorzy i aktorzy. Projekt realizowany jest na podwórkach dużych skupisk mieszkaniowych na terenie całej Jeleniej Góry i miasta Jilemnice. Dwudniowe zajęcia staja się świętem danego podwórka z możliwością indywidualnej i grupowej pracy z wykwalifikowaną kadrą instruktorską.

Podstawowymi działaniami są realizacje teatralne i cyrkowe. Od budowy pacynek, jawajek i marionetek do tworzenia krótkiego zdarzenia teatralnego, które buduje świąteczny obraz tego jednego miejsca wraz z
pokazami i warsztatami cyrkowymi.

Takie zajęcia (w godz. 10.00-18.00) będą: 11 - 12 lipca na placu zabaw przy ul. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego12 przy ODK oraz 13 - 14 lipca na placu zabaw przy ul. Stefana Okrzei .

Ogłoszenia

Czytaj również

Otwarcie siłowni zewnętrznej w Lubawce

Wespół dla promocji

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gluś 11-07-2014 10:56
doskonała inicjatywa-miłej zabawy :)
~anida 11-07-2014 14:41
Inicjatywa może dobre jednak dzieci się trochę oszukuję. Pracuję do 15.15. Po pracy poszłyśmy wczoraj z córką na ulicę Wita Stwosza na Skoki. O 16 załapałyśmy się tylko na końcówkę przedstawiania (chyba Ptasie Radio) potem mini spacer dzieci w ptaszkami i około 16.20 KONIEC. I do zobaczenia w przyszłym roku. To trochę nie fair bo skoro miało być do 18 to nie kończy się zabawy dzieciom ponad półtorej godziny wcześniej. I może ktoś z organizatorów podpowie mi jak wytłumaczyć pięciolatce, że miała uczestniczyć w dwugodzinnej zabawie a zabawa skończyła się raptem po 20 minutach?
~Widz 11-07-2014 16:56
Powinna pani zwrócić uwagę na to ze dzieci na tym podwórku bawiły sie dwa dni, od rana i z moich obserwacji to już zwyczajnie kończył sie program, a kiedy z nimi rozmawiałam to powiedzieli ze zrezygnowali z przerwy w trakcie pracy po to właśnie aby dzieci miały cały czas dobra zabawę ! Skokowcy wracajcie !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Są dopłaty do lasów

Porównaj ceny z Jelonką.com

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Stalowe rumaki w Karpaczu

Akcja w Górach Izerskich

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
528
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%