MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

W szponach hazardu, czy z garścią banknotów ?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 marca 2011, 16:22
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Coraz więcej casyn, czy też salonów gier, pojawiło się ostatnio w Centrum Jeleniej Góry i nie tylko. Czy wzrost ich liczby może świadczyć o bogacącym się społeczeństwie? A może jest wręcz przeciwnie, sytuacja finansowa jest ciężka, więc jeleniogórzanie szukają szybkiego zarobku?

Co sądzą mieszkańcy naszego miasta o rosnącej jak „grzyby po deszczu” liczy małych casyn, gdzie można dobrze się zabawić, ale też wiele stracić? Czy wiek umożliwiający korzystanie z salonów gier, gdzie gra odbywa się na pieniądze, powinien być podwyższony? Czy na automatach można się dorobić? Czy jeleniogórzanie są odporni na sidła hazardu, dowiecie się w kolejnym programie Agaty Galas „Głos Ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczniej nad Kaczawą

Znowu 49 województw?  

Śmierć na żwirowni

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~2 polev 8-03-2011 11:48
Michał możesz się z tą panią zamienić miejscami;)
~ja 8-03-2011 18:17
czyli Rychu Grzechu i reszta wracaja.......bo przeciez nic nie bylo.....brawo rzadzacy jelenia gora tez.....ciekawe ile za to kasy biora???
~Robin S. 9-03-2011 10:37
CHCESZ PRZEGRAĆ PIENIĄDZE?IDZ DO ,KASYNA".LEPIEJ SOBIE COŚ KUPIĆ LUB DAĆ POTRZEBUJĄCEMU.HAZARD TO GÓWNO.
~ 9-03-2011 19:09
Pani Galas nic nie przybywa tylko ubywa, jest Pani źle poinformowana!!!!!!!
~ 10-03-2011 19:10
Dokładnie, a poza tym wszystko jest dla ludzi Twój wolny wybór czy idziesz i grasz czy nie....A o tym, że są miejscem pracy dla wielu ludzi to już nikt nie wspomni....dlaczego do sklepów monopolowych tak się nie przyczepiają....gro jeleniogórzan jest uzależniona właśnie od alkoholu i tam zostawia swoje pensje a o tym to cicho tak....
~Gość 11-03-2011 22:35
kasyna i owszem czemu nie niech sobie będą ,wszystko jest dla ludzi tylko że mądrych ludzi ,a nasze społeczeństwo do mądrych nie należy ,znam parę osób które to liczyły na kasyna i dużą wygraną ,a dziś komornicy im resztkę dorobku życia zabierają ,ale cóż hazard to nałóg jak alkoholizm czy palenie tytoniu ,trzeba leczyć jak każde uzależnienie .
~x 13-03-2011 16:15
22:35 | ~Gość | morze test IQ przed wejściem
~ja 14-03-2011 9:15
Hazard nie daje korzyści materialnych tylko wpędza w nałóg, chęc odegrania się pochłania ogrom pieniędzy. Do tego najczęściej dochodzi alkohol, w który uciekają grający jak im nie wychodzi. Potem sypią się rodziny, zaczynają się długi i siega się dna. Brak dostępu do pieniędzy i wsparcie rodziny ma sens, inaczej powrót do grania będzie notoryczny - znam wielu co stracili rodziny, firmy, pozycje i pracę przez własna głupotę, a rodzina uważała, że przecież wszystko jest w porządku, bo mąz obiecał, że przestał grać - TERAPIA W ZAKŁADZIE ZAMKNIĘTYM!!!!
~Robin S. 14-03-2011 17:34
CO PRAWDA TO PRAWDA.HAZARD-LIPA.
~ 16-03-2011 16:58
Agatka się chyba niespecjalnie przygotowała do tego pseudo wywiadu ....tylko na okrągło powtarza jak katarynka że w Jeleniej rośnie liczba kasyn co akurat nie jest prawdą......
~pan bzik 10-04-2011 15:06
~Robin S. ja chetnie przyjme kazdą ilośc banknotów a nawet bilonem nie pogardze : )))
~Frank 26-04-2011 13:08
Przegrac mozna wszystko,wygrac, tylko pieniadze.
~grupa 28-04-2011 13:52
MIMO ZGŁOSZEN I PROSB SLUZBY NIE CHCA ZAANGAZOWAC SIĘ W SCIGANIE ZACHOWAN ZABRONIONYCH PRAWEM UPUBLICZNIAMY PROSBE BY POLICJA ZROBILA PORZĄDEK Z LUDZMI ZAGRAZAJACYMI ZDROWIU I ZYCIU SPACEROWICZOW . MIANOWICIE CHODZI O LUDZI JEZDZACYCH NA MOTORACH I QUADACH PO OKOLICZNYCH LASACH. MALO ZE JE ROZJEZDZAJA TO DOCHODZI DO ZAGROZENIA I NIEMAL POTRACEN. PANOWIE POLICJANCI PROSIMY- TRZY LOKALIZACJE- TZW DROGA SPACEROWA LASKIEM NA GORE SZYBOWCOWA, DROGA OD DZIALEK PRZY WYJEZDZIE NA DZIWISZOW, DO GORY I PO TZW GROBLI, LASEK PRZY MIEJSCU WYPASU KROW KOLO FIRMY PRODUKUJACEJ ZNICZE(PLAC BUDOWY OBWODNICY kupują paliwo na stacji Orlen w Maciejowej). CZAS? KAZDA SOBOTA I NIEDZIELA GODZINY 11-14. GRUPY LUDZI NA NIEREJESTROWANYCH MOTORACH -. Prosimy o zajecie się sprawą. CHCECIE POMÓC? CZUJECIE ZE SLUZBY NIE POMAGAJA WAM JAKO OBYWATELOM-NIE BADZCIE PASYWNI-PUBLIKUJCIE SWE GLOSY,NA FORACH,ROBCIE ZDJECIA-INFORMUJCIE SLUZBY O ZAUWAZONYCH SZALENCACH-ZADAJCIE INTERWENCJI-CHRONCE SIEBIE I SWOJE DZIECI.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Stalowe rumaki w Karpaczu

Kary za picie alkoholu w ciąży?  

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%