MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

W Świerzawie mecz na szczycie – zapowiedź niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Sobota, 10 września 2011, 12:19
Aktualizacja: 12:29
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend 10 i 11 września piłkarze klas A i B będą walczyć o ligowe punkty w sezonie 2011/2012. Najciekawiej zapowiada się mecz w Świerzawie, gdzie liderująca Pogoń podejmie drugiego w tabeli Orła Lubawka.

Równie ciekawie może być w B-klasie, grupie II. We Wleniu naprzeciw siebie staną ekipy mające na swoim koncie komplet zwycięstw: Pogoń zagra z Bobrami Wojanów.
Na szczęście i pierwsze punkty w debiutanckim sezonie liczą również kibice rezerw Lotnika Jeżów Sudecki, którzy tym razem powalczą z trzecim od końca GLKS-em Czernica.

A-klasa:

Grupa I:
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 11 września, 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - Halniak Miłków 11 września, 11:00
Mitex Podgórzyn - Nysa Wolbromek 11 września, 11:00
Orzeł Mysłakowice - Victoria Czadrów 11 września, 11:00
Chojnik Jelenia Góra - KS Łomnica 11 września, 11:00
Pogoń Świerzawa - Orzeł Lubawka 11 września, 15:00
Woskar Szklarska Poręba (w Wojcieszycach) - Czarni Strzyżowiec 11 września, 16:00

Grupa II:
Cosmos Radzimów - Orzeł Platerówka 11 września, 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz 11 września, 11:00
Skalnik Rębiszów - Sudety Giebułtów 11 września, 15:00
Bazalt Sulików - Gryf Gryfów Śląski 11 września, 15:00
Chmielanka Chmieleń - Pogoń Markocice 11 września, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Jaśnica Opolno Zdrój 11 września, 15:00
LZS Radostów - Włókniarz Leśna 11 września, 15:00

Grupa III:
Przyszłość Dłużyna - LKS Ocice 11 września, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) - LZS Radogoszcz 11 września, 11:00
Olimpia Jędrzychowice - Górnik Węgliniec 11 września, 11:00
Jawa Otok - Cosmos Milików 11 września, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Łaziska 11 września, 14:00
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk 11 września, 11:00
GKS Iwiny - Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 11 września, 11:00

B-klasa:

Grupa I:
Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec 11 września, 11:00
Gnejs Ogorzelec (w Leszczyńcu) - Dragon Miszkowice 11 września, 11:00
Czarni Przedwojów - Spójnia Sady 11 września, 15:00
Lesk Sędzisław - Bóbr Marciszów 11 września, 11:00
Dolomit Pisarzowice - LZS Janiszów 11 września, 14:00
Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn 11 września, 11:00

Grupa II:
Rudawy Janowice Wielkie - LZS Kostrzyca 11 września, 11:00
KS Maciejowa - Potok Karpniki 11 września, 12:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Hottur Borowice 11 września, 15:00
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - GLKS Czernica 11 września, 11:00
Sokół Sokołowiec - Juvenia Rybnica 11 września, 11:00
Gol Sandra Jelenia Góra (w Karpaczu) - Lechia Piechowice 11 września, 11:00
Pogoń Wleń - Bobry Wojanów 11 września, 15:00

Grupa III:
LZS Kościelnik - Bazalt Wojciechów 11 września, 15:00
Fatma Pobiedna - LZS Pisarzowice 11 września, 15:00
Rolnik Rząsiny - Olsza II Olszyna Lubańska 11 września, 17:00
LZS Henryków - Granica Miłoszów 11 września, 15:00
KS Pasiecznik - Kwisa Mroczkowice 11 września, 15:00
Pauzuje: LKS Świecie

Grupa IV:
LZS Sobota - Kwisa Kierżno 11 września, 15:00
Rybak Parowa - Chrobry Nowogrodziec 11 września, 15:00
LZS Niwnice - LZS Kotliska 10 września, 15:00
LZS Brzeźnik - TS Parzyce 11 września, 15:00
Granit Gierałtów - Orliki Węgliniec 11 września, 15:00
Pauzuje: Roan Tomisław

Grupa V:
KS Trzebień - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 11 września, 11:00
Majdan Bolesławice - KS Stare Jaroszowice 11 września, 15:00
LZS Nowa - LKS Mierzwin 11 września, 11:00
GKS Gromadka (w Krzyżowej) - Zbylut Zbylutów 11 września, 11:00
LKS Dobra - LKS Kraśnik Dolny 11 września, 11:00
Znicz Kruszyn - Kolonia Bolesławiec 11 września, 14:00

Grupa VI:
LZS Ręczyn - Nysa II Zgorzelec 11 września, 11:00
Sudety Sieniawka - Piast Czerwona Woda 11 września, 11:00
WKS Działoszyn/Krzewina - LZS Porajów-Kopaczów 11 września, 11:00
LZS Zaręba - Orzeł Kostrzyna 11 września, 15:00
WKS Żarki Średnie - LZS Radomierzyce 11 września, 11:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wysoka porażka z Miedzią

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Bobry zwycięskie na koniec rundy

Nysa bez szans

Komisja w terenie

Wyszarpali zwycięstwo

Pokonali lidera!

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
307
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%